Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 10 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Annelies van Wingerdepasser/loper
0Willie de Best (aanv.)spelverdeling
0Leoni Spaanpasser/loper
23Nikki Langelaandiagonaal
34Mariette Walters - Slagerspelverdeling
43Marijk Kuijthoofdblokkering
54Dijana Schutterhoofdblokkering
65Natalie van Empelenhoofdblokkering
82Linda Selhorstpasser/loper
141Carelle Reparonpasser/loper
TrainerCoach
Stan Rooze
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Arianna Dekker

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
2 november 2020 begin eind
13 februari 2021 eind opruimen

Nieuws
01-04-15  Dames 10 KAMPIOEN
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=10 OR lijnr2_team_id=10) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-10-29' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante DS 3 419151
VHZ DS 1 313112
Spaarnestad DS 6 313102
Atalante DS 2 3985
Oradi/Omnia DS 1 2763
Spaarnestad DS 10 3767
AMVJ-Martinus DS 3 3668
VCH DS 4 3657
VHZ DS 2 2544
10 VIP DS 4 44414
11 Smashing Velsen '96 DS 3 31111
12 Smashing Velsen '96 DS 2 30012

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0919:15Spaarnestad DS 10Smashing Velsen '96 DS 33-1
Fri 25-0920:00VIP DS 4Spaarnestad DS 102-3
Mon 05-1020:45Oradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 104-0
Fri 30-1020:30EstafetteVHZ DS 2Spaarnestad DS 10-
Mon 02-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 10VHZ DS 1-
Mon 09-1120:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Spaarnestad DS 10-
Fri 20-1121:15De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 10-
Mon 23-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Atalante DS 2-
Mon 30-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Smashing Velsen '96 DS 2-
Wed 09-1219:15FBK-halVCH DS 4Spaarnestad DS 10-
Mon 11-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 10VIP DS 4-
Fri 22-0120:45ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 10-
Mon 25-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 10Oradi/Omnia DS 1-
Thu 04-0219:30Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 3Spaarnestad DS 10-
Sat 13-0219:00BeyneshalSpaarnestad DS 10VHZ DS 2-
Mon 15-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 6-
Fri 19-0220:45ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 10-
Fri 05-0320:30EstafetteVHZ DS 1Spaarnestad DS 10-
Mon 15-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Atalante DS 3-
Fri 26-0321:15De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 10-
Mon 29-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 10VCH DS 4-