Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 11 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Sabine Roelofsenhoofdblokkering
21Kelly de Vriespasser/loper
36Myrna Verzijlbergenpasser/loper
75Carina Wortelboerhoofdblokkering
91Judith Griffioenpasser/loper
112Neeltje Blankensteinpasser/loper
128Mirella Elmersspelverdeling
134Sanne Buijsspelverdeling
139Krista Bosmanhoofdblokkering
TrainerCoach
Dirk Snikkers
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
13-04-19  Dames 11 kampioen!
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=11 OR lijnr2_team_id=11) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-11' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VCH DS 3 0000
VCH DS 4 0000
Spaarnestad DS 7 0000
AMVJ-Martinus DS 1 0000
AMVJ-Martinus DS 2 0000
Smashing Velsen '96 DS 1 0000
vv Jonas DS 4 0000
Spaarnestad DS 8 0000
SAS'70 DS 1 0000
10 Spaarnestad DS 11 0000
11 Spaarnestad DS 9 0000
12 VHZ DS 3 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 24-0921:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 11-
Thu 01-1019:15de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 11-
Thu 01-1019:15de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 11-
Mon 05-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 11AMVJ-Martinus DS 1-
Mon 19-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 11VCH DS 3-
Wed 28-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 9-
Mon 02-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 8Spaarnestad DS 11-
Mon 09-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 7-
Fri 20-1119:30De Walvisvv Jonas DS 4Spaarnestad DS 11-
Sat 28-1115:00FBK-halVCH DS 4Spaarnestad DS 11-
Fri 11-1220:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 1Spaarnestad DS 11-
Wed 13-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 11AMVJ-Martinus DS 2-
Mon 18-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 11SAS'70 DS 1-
Thu 28-0119:15Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 1Spaarnestad DS 11-
Wed 03-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 11VHZ DS 3-
Mon 08-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 11-
Mon 15-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 11-
Fri 19-0220:30EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 11-
Mon 01-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 8-
Wed 17-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 11vv Jonas DS 4-
Mon 22-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 11VCH DS 4-
Wed 07-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Smashing Velsen '96 DS 1-
Sat 17-0413:00FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 11-