Dames 11 - tweede klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
Kim Baars | hoofdblokkering | |
32 | Willie de Best | spelverdeling |
54 | Dijana Schutter | hoofdblokkering |
65 | Natalie van Empelen | hoofdblokkering |
82 | Linda Selhorst | passer/loper |
98 | Chantal de Vries | passer/loper |
111 | Madelon Ipema | passer/loper |
141 | Carelle Reparon | spelverdeling |
142 | Mirjam Alblas | hoofdblokkering |
145 | Annelies van Wingerde (aanv.) | passer/loper |
Trainer | Coach | |
Andrea Boerakker | ||
TC Contactpersoon | ||
Joyce van der Veldt - Heo | ||
Meetrainers | ||
Mariette Braam | ||
Marijk Kuijt | ||
Maria van Sambeek |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Kennemer Sportcenter | 1 | 19:30 - 21:00 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden. |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | vc De Where DS 4 | 16 | 68 | 55 | 11 |
2 | Voluit DS 1 | 17 | 67 | 53 | 16 |
3 | Spaarnestad DS 10 | 17 | 57 | 47 | 25 |
4 | Croonenburg DS 2 | 15 | 48 | 39 | 23 |
5 | Spaarnestad DS 11 | 18 | 44 | 36 | 36 |
6 | vc De Where DS 5 | 17 | 40 | 33 | 39 |
7 | vv Jonas DS 3 | 15 | 39 | 34 | 31 |
8 | MOVE DS 6 | 16 | 35 | 30 | 36 |
9 | Compaen DS 6 | 17 | 31 | 27 | 44 |
10 | Smashing Velsen '96 DS 2 | 16 | 21 | 18 | 47 |
11 | VCC'92 DS 3 | 16 | 0 | 0 | 64 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 22-09 | 19:15 | Spaarnestad DS 11 | vv Jonas DS 3 | 1-3 | |
Sat 30-09 | 18:00 | Compaen DS 6 | Spaarnestad DS 11 | 0-4 | |
Fri 06-10 | 19:15 | Spaarnestad DS 11 | vc De Where DS 5 | 1-3 | |
Sat 14-10 | 19:00 | VCC'92 DS 3 | Spaarnestad DS 11 | 0-4 | |
Fri 03-11 | 21:15 | Croonenburg DS 2 | Spaarnestad DS 11 | 4-0 | |
Fri 10-11 | 19:15 | Spaarnestad DS 10 | Spaarnestad DS 11 | 3-1 | |
Fri 17-11 | 19:15 | Spaarnestad DS 11 | Smashing Velsen '96 DS 2 | 3-1 | |
Thu 23-11 | 21:30 | Voluit DS 1 | Spaarnestad DS 11 | 3-1 | |
Wed 13-12 | 19:30 | Spaarnestad DS 11 | MOVE DS 6 | 3-1 | |
Fri 22-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 11 | vc De Where DS 4 | 1-3 | |
Sat 13-01 | 17:00 | Spaarnestad DS 11 | Compaen DS 6 | 4-0 | |
Thu 18-01 | 20:00 | vc De Where DS 5 | Spaarnestad DS 11 | 3-1 | |
Fri 26-01 | 19:15 | Spaarnestad DS 11 | VCC'92 DS 3 | 4-0 | |
Thu 01-02 | 20:00 | vc De Where DS 4 | Spaarnestad DS 11 | 4-0 | |
Sat 10-02 | 15:00 | Spaarnestad DS 11 | Croonenburg DS 2 | 3-1 | |
Fri 01-03 | 19:15 | Spaarnestad DS 11 | Spaarnestad DS 10 | 3-1 | |
Fri 08-03 | 19:30 | Smashing Velsen '96 DS 2 | Spaarnestad DS 11 | 3-1 | |
Fri 15-03 | 19:15 | Spaarnestad DS 11 | Voluit DS 1 | 1-3 | |
Tue 19-03 | 20:45 | 't Bolwerck | MOVE DS 6 | Spaarnestad DS 11 | - |
Fri 29-03 | 21:15 | De Walvis | vv Jonas DS 3 | Spaarnestad DS 11 | - |