Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 15 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Bernice van Staalduineaanvaller
0Marrit Koenaanvaller
0Floor Lamers
23Nikki Langelaanspelverdeling
26Prescilla Uijtewaalspelverdeling
63Thirza Haasnootaanvaller
67Rixt Zijlstra (aanv.)aanvaller
73anoniemaanvaller
99Demi Hoedemanaanvaller
128Daniƫlle Samsonspelverdeling
TrainerCoach
Milan ThorigMilan Thorig
TC Contactpersoon
Linda Selhorst
Meetrainers
Iris Achtereekte

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
27-jan 19:15 3000H3D IK Spaarnestad HS 13 Rixt Zijlstra

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=15 OR lijnr2_team_id=15) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-01-25' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VHZ DS 2 1149395
Spaarnestad DS 12 1145369
Voluit DS 2 12373119
Compaen DS 6 10332615
vv Jonas DS 6 9282415
V.V.Ouderkerk DS 2 9262216
FHC '91 DS 1 11211728
Spaarnestad DS 15 11151332
Spaarnestad DS 14 127743
10 Oradi/Omnia DS 3 104437

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 21-0920:00Compaen DS 6Spaarnestad DS 153-1
Mon 23-0919:15Spaarnestad DS 15Spaarnestad DS 120-4
Fri 04-1020:45VHZ DS 2Spaarnestad DS 153-1
Mon 07-1021:00Spaarnestad DS 15vv Jonas DS 62-3
Wed 16-1020:45V.V.Ouderkerk DS 2Spaarnestad DS 153-1
Wed 30-1019:15Spaarnestad DS 15Spaarnestad DS 144-0
Mon 18-1119:15Spaarnestad DS 15Voluit DS 20-4
Mon 02-1219:30Oradi/Omnia DS 3Spaarnestad DS 151-3
Mon 09-1219:15Spaarnestad DS 15FHC '91 DS 10-4
Wed 08-0119:15Spaarnestad DS 12Spaarnestad DS 153-1
Mon 13-0119:15Spaarnestad DS 15VHZ DS 20-4
Fri 24-0121:15De Walvisvv Jonas DS 6Spaarnestad DS 15-
Mon 27-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 15V.V.Ouderkerk DS 2-
Wed 05-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 14Spaarnestad DS 15-
Thu 19-0320:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 2Spaarnestad DS 15-
Mon 23-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 15Oradi/Omnia DS 3-
Mon 30-0319:30SpaarnehalFHC '91 DS 1Spaarnestad DS 15-
Mon 06-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 15Compaen DS 6-