Dames 15 - derde klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
64 | Merel Holdorp (aanv.) | spelverdeling |
68 | Carlijn Vrieze | hoofdblokkering |
96 | Ouassima Foudaili | hoofdblokkering |
126 | Celeste Reparon | passer/loper |
137 | Isa Jansen | diagonaal |
214 | Sanne Mantel | hoofdblokkering |
215 | Lisa Tullner | passer/loper |
222 | Enola Negenman | passer/loper |
234 | anoniem | spelverdeling |
Trainer | Coach | |
Roos Hoogteijling | ||
TC Contactpersoon | ||
Joyce van der Veldt - Heo | ||
Meetrainers | ||
Erin Brown |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 3 | 19:30 - 21:00 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 12-04 | 19:15 | D3C | Spaarnestad DS 13 | |
Fri 12-04 | 21:00 | D3P | Spaarnestad DS 15 | ouders |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | SKC DS 9 | 19 | 84 | 67 | 10 |
2 | VCO DS 3 | 19 | 74 | 61 | 19 |
3 | Setumup DS 2 | 19 | 73 | 59 | 20 |
4 | Oradi/Omnia DS 3 | 20 | 66 | 57 | 31 |
5 | GGV DS 5 | 21 | 62 | 52 | 37 |
6 | V.V.Ouderkerk DS 2 | 19 | 52 | 44 | 38 |
7 | VHZ DS 5 | 20 | 50 | 42 | 43 |
8 | Liusna DS 2 | 18 | 40 | 34 | 41 |
9 | AMVJ-Martinus DS 5 | 17 | 28 | 24 | 47 |
10 | Spaarnestad DS 15 | 19 | 25 | 22 | 57 |
11 | VHZ DS 4 | 19 | 16 | 14 | 63 |
12 | GSV Heemstede DS 1 | 20 | 5 | 5 | 75 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 22-09 | 21:00 | VCO DS 3 | Spaarnestad DS 15 | 3-1 | |
Fri 29-09 | 21:30 | SKC DS 9 | Spaarnestad DS 15 | 4-0 | |
Fri 06-10 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | GGV DS 5 | 1-3 | |
Mon 09-10 | 19:30 | Oradi/Omnia DS 3 | Spaarnestad DS 15 | 4-0 | |
Fri 03-11 | 19:30 | VHZ DS 4 | Spaarnestad DS 15 | 1-3 | |
Fri 10-11 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | VHZ DS 5 | 3-2 | |
Mon 20-11 | 20:00 | GSV Heemstede DS 1 | Spaarnestad DS 15 | 1-3 | |
Fri 24-11 | 21:00 | Spaarnestad DS 15 | V.V.Ouderkerk DS 2 | 1-3 | |
Mon 27-11 | 19:30 | AMVJ-Martinus DS 5 | Spaarnestad DS 15 | 3-2 | |
Fri 08-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | Setumup DS 2 | 0-4 | |
Fri 15-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | VHZ DS 4 | 3-2 | |
Fri 12-01 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | SKC DS 9 | 0-4 | |
Fri 19-01 | 20:00 | GGV DS 5 | Spaarnestad DS 15 | 4-0 | |
Fri 26-01 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | Oradi/Omnia DS 3 | 0-4 | |
Fri 09-02 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | VCO DS 3 | 0-4 | |
Mon 12-02 | 20:00 | Liusna DS 2 | Spaarnestad DS 15 | 4-0 | |
Fri 01-03 | 19:30 | VHZ DS 5 | Spaarnestad DS 15 | 3-1 | |
Fri 08-03 | 19:15 | Spaarnestad DS 15 | AMVJ-Martinus DS 5 | 1-3 | |
Fri 15-03 | 21:00 | Spaarnestad DS 15 | GSV Heemstede DS 1 | 3-1 | |
Fri 22-03 | 21:00 | Het Spant | Setumup DS 2 | Spaarnestad DS 15 | - |
Fri 22-03 | 21:00 | Het Spant | Setumup DS 2 | Spaarnestad DS 15 | - |
Fri 05-04 | 20:00 | Bindelwijk | V.V.Ouderkerk DS 2 | Spaarnestad DS 15 | - |
Fri 12-04 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 15 | Liusna DS 2 | - |