Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 4 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Wieneke Stavenuiterpasser/loper
0Maike Nieuwenhuizen - Maasspelverdeling
24Marieke van der Nagelpasser/loper
24Marloes van Leenhoofdblokkering
25Steffie Bossinkdiagonaal
31Ines Schornagelspelverdeling
38Esther Dijkstrapasser/loper
42Marieke Oosterhuisdiagonaal
53Ingrid Bak (aanv.)hoofdblokkering
59Barbara Baanpasser/loper
64Femke Hoekstrahoofdblokkering
TrainerCoach
Jan KoehorstJan Koehorst
TC Contactpersoon
Ingrid Bak

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=4 OR lijnr2_team_id=4) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-07-14' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPB' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Kids Aktief US DS 4 0000
Spaarnestad DS 4 0000
SVU DS 2 0000
VIVES DS 2 0000
Armixtos DS 2 0000
Forza Hoogland DS 2 0000
VV Utrecht DS 5 0000
VV Amsterdam DS 3 0000
VCH DS 1 0000
10 Forza Hoogland DS 3 0000
11 Switch Hooglanderveen DS 1 0000
12 AVV Keistad DS 3 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0915:00NieuwlandForza Hoogland DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 26-0913:00BeyneshalSpaarnestad DS 4AVV Keistad DS 3-
Sat 03-1017:00Sportcentrum de PijpArmixtos DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 10-1013:00BeyneshalSpaarnestad DS 4SVU DS 2-
Sat 17-1013:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VIVES DS 2-
Sat 31-1014:15AmstelcampusKids Aktief US DS 4Spaarnestad DS 4-
Sat 07-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Switch Hooglanderveen DS 1-
Sat 14-1115:00NieuwlandForza Hoogland DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 21-1119:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VCH DS 1-
Sat 28-1115:00BlauwwitVV Amsterdam DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 12-1213:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VV Utrecht DS 5-
Fri 15-0100:00Sportcomplex AmerenaAVV Keistad DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 23-0113:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Armixtos DS 2-
Fri 29-0121:00Wethouder VerheijhalSVU DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 06-0216:30IJsselhalVIVES DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 13-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Kids Aktief US DS 4-
Fri 05-0319:30Dorpshuis De DisselSwitch Hooglanderveen DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 13-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 3-
Wed 17-0319:15FBK-halVCH DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 27-0313:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VV Amsterdam DS 3-
Sat 10-0413:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 5Spaarnestad DS 4-
Sat 17-0413:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 2-