Dames 8 - eerste klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
32 | Sabrina van der Schaaf | passer/loper |
34 | Sanne Lourens - Grolman | spelverdeling |
49 | Maroes Albers - Visser | hoofdblokkering |
52 | Susan Creijghton | passer/loper |
62 | Leentje Zandstra | hoofdblokkering |
78 | Linda Janssen - Pinkse (aanv.) | spelverdeling |
88 | Ellen van Leeuwen | diagonaal |
105 | Linda Rietveld | hoofdblokkering |
111 | Annelieke Hurkmans | diagonaal |
241 | Andrea Boerakker | passer/loper |
Trainer | Coach | |
Stan Rooze | ||
TC Contactpersoon | ||
Dijana Schutter | ||
Meetrainers | ||
Anne Burgmeijer |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Maandag | Yvonne van Gennip Sporthal | 3 | 19:30 - 21:00 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 22-03 | 21:00 | D3C | Spaarnestad DS 13 |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Spaarnestad DS 5 | 15 | 63 | 51 | 11 |
2 | VV Amsterdam DS 5 | 17 | 55 | 44 | 26 |
3 | VCC'92 DS 2 | 14 | 52 | 41 | 16 |
4 | Croonenburg DS 1 | 14 | 51 | 41 | 17 |
5 | UvO DS 2 | 16 | 46 | 39 | 29 |
6 | Armixtos DS 3 | 15 | 33 | 28 | 35 |
7 | vc De Where DS 1 | 15 | 24 | 21 | 41 |
8 | Compaen DS 5 | 14 | 23 | 22 | 39 |
9 | Spaarnestad DS 8 | 16 | 15 | 15 | 53 |
10 | Zaanstad DS 5 | 14 | 13 | 11 | 46 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 13-10 | 19:15 | Spaarnestad DS 8 | UvO DS 2 | 0-4 | |
Sat 28-10 | 17:30 | VV Amsterdam DS 5 | Spaarnestad DS 8 | 3-1 | |
Fri 03-11 | 19:15 | Spaarnestad DS 8 | vc De Where DS 1 | 1-3 | |
Fri 10-11 | 21:00 | Spaarnestad DS 5 | Spaarnestad DS 8 | 3-1 | |
Sat 18-11 | 20:00 | Compaen DS 5 | Spaarnestad DS 8 | 2-3 | |
Fri 24-11 | 19:15 | Spaarnestad DS 8 | VCC'92 DS 2 | 1-3 | |
Fri 01-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 8 | Croonenburg DS 1 | 0-4 | |
Fri 08-12 | 19:15 | Zaanstad DS 5 | Spaarnestad DS 8 | 3-2 | |
Fri 15-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 8 | Armixtos DS 3 | 0-4 | |
Fri 19-01 | 19:15 | Spaarnestad DS 8 | Spaarnestad DS 5 | 0-4 | |
Tue 23-01 | 21:00 | UvO DS 2 | Spaarnestad DS 8 | 4-0 | |
Sat 03-02 | 15:00 | Spaarnestad DS 8 | VV Amsterdam DS 5 | 2-3 | |
Fri 09-02 | 19:00 | vc De Where DS 1 | Spaarnestad DS 8 | 3-1 | |
Fri 01-03 | 21:15 | Croonenburg DS 1 | Spaarnestad DS 8 | 3-1 | |
Sat 09-03 | 15:00 | Spaarnestad DS 8 | Compaen DS 5 | 2-3 | |
Sat 16-03 | 17:00 | VCC'92 DS 2 | Spaarnestad DS 8 | 4-0 | |
Sat 06-04 | 15:00 | Sportcentrum de Pijp | Armixtos DS 3 | Spaarnestad DS 8 | - |
Fri 12-04 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 8 | Zaanstad DS 5 | - |