Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 9 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
34Annelies Vredeveldtpasser/loper
38Melanie de Bok - Engwerdaspelverdeling
53Mirjam Alblashoofdblokkering
54Susanne Marieke Koster - van den Brinkpasser/loper
83Marit Lourenspasser/loper
97Patricia Roescherhoofdblokkering
109Tanja Gloriehoofdblokkering
135Astrid Hagenaars (aanv.)passer/loper
147Marret Fortuinspelverdeling
TrainerCoach
Anne Kimsma

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter420:30 - 22:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=9 OR lijnr2_team_id=9) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad DS 9 0000
Spaarnestad DS 11 0000
Smashing Velsen '96 DS 3 0000
Smashing Velsen '96 DS 2 0000
Atalante DS 2 0000
Zaanstad DS 6 0000
Oradi/Omnia DS 1 0000
vv Jonas DS 3 0000
Voluit DS 1 0000
10 Spaarnestad DS 7 0000
11 SAS'70 DS 3 0000
12 VCH DS 5 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 20-0919:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 9-
Wed 25-0919:15FBK-halVCH DS 5Spaarnestad DS 9-
Wed 02-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 9SAS'70 DS 3-
Mon 07-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 9-
Wed 16-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Voluit DS 1-
Fri 01-1120:15De Walvisvv Jonas DS 3Spaarnestad DS 9-
Wed 06-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Oradi/Omnia DS 1-
Fri 15-1119:30De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 9-
Wed 27-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Smashing Velsen '96 DS 2-
Tue 03-1219:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 9-
Wed 11-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 11-
Wed 08-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9VCH DS 5-
Thu 16-0119:15de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 9-
Thu 16-0119:15de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 9-
Wed 22-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 7-
Thu 30-0121:30Sportcentrum UitgeestVoluit DS 1Spaarnestad DS 9-
Wed 05-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 9vv Jonas DS 3-
Mon 10-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 9-
Mon 02-0320:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 9-
Wed 11-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Atalante DS 2-
Tue 17-0319:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 9-
Wed 25-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Smashing Velsen '96 DS 3-
Wed 15-0421:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Zaanstad DS 6-