Dames 9 - tweede klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
43 | Dara Martina | passer/loper |
56 | Alex Ludding | passer/loper |
76 | Silke Jansen | spelverdeling |
82 | Iris Sterke | passer/loper |
101 | Janette Kool | hoofdblokkering |
107 | Juul Broersen | hoofdblokkering |
116 | Willemijn Baptist (aanv.) | spelverdeling |
142 | Sien Beemsterboer | diagonaal |
267 | Sanne Aardenburg | hoofdblokkering |
Trainer | Coach | |
Stan Rooze | ||
TC Contactpersoon | ||
Dijana Schutter | ||
Meetrainers | ||
Iris Holdorp |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Kennemer Sportcenter | 2 | 19:30 - 21:00 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 05-04 | 21:00 | H3A | Spaarnestad HS 15 |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | AMVJ-Martinus DS 3 | 18 | 78 | 62 | 11 |
2 | Spaarnestad DS 9 | 18 | 64 | 54 | 24 |
3 | vv Jonas DS 4 | 17 | 62 | 50 | 21 |
4 | Compaen DS 7 | 19 | 58 | 48 | 31 |
5 | AMVJ-Martinus DS 4 | 17 | 57 | 47 | 24 |
6 | The Setfighters DS 2 | 19 | 49 | 41 | 40 |
7 | VCH DS 4 | 17 | 36 | 31 | 42 |
8 | Oradi/Omnia DS 2 | 18 | 32 | 29 | 47 |
9 | Clam Dycke DS 1 | 17 | 21 | 18 | 52 |
10 | Zaanstad DS 6 | 18 | 20 | 19 | 57 |
11 | SAS'70 DS 2 | 18 | 13 | 12 | 62 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Sat 23-09 | 17:00 | Spaarnestad DS 9 | VCH DS 4 | 4-0 | |
Sat 30-09 | 18:00 | Compaen DS 7 | Spaarnestad DS 9 | 0-4 | |
Sat 07-10 | 19:00 | Spaarnestad DS 9 | vv Jonas DS 4 | 2-3 | |
Sat 14-10 | 20:00 | Clam Dycke DS 1 | Spaarnestad DS 9 | 0-4 | |
Tue 14-11 | 21:15 | SAS'70 DS 2 | Spaarnestad DS 9 | 0-4 | |
Mon 20-11 | 21:00 | Oradi/Omnia DS 2 | Spaarnestad DS 9 | 2-3 | |
Fri 08-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 9 | The Setfighters DS 2 | 1-3 | |
Thu 14-12 | 21:00 | AMVJ-Martinus DS 4 | Spaarnestad DS 9 | 3-2 | |
Fri 22-12 | 21:00 | Spaarnestad DS 9 | Zaanstad DS 6 | 4-0 | |
Sat 13-01 | 17:00 | Spaarnestad DS 9 | AMVJ-Martinus DS 3 | 3-2 | |
Sat 27-01 | 12:30 | Spaarnestad DS 9 | Clam Dycke DS 1 | 4-0 | |
Fri 02-02 | 19:15 | Zaanstad DS 6 | Spaarnestad DS 9 | 0-4 | |
Sat 10-02 | 15:00 | Spaarnestad DS 9 | Compaen DS 7 | 3-1 | |
Wed 28-02 | 20:30 | AMVJ-Martinus DS 3 | Spaarnestad DS 9 | 4-0 | |
Fri 01-03 | 21:15 | vv Jonas DS 4 | Spaarnestad DS 9 | 3-2 | |
Sat 09-03 | 12:30 | Spaarnestad DS 9 | SAS'70 DS 2 | 4-0 | |
Sat 16-03 | 17:00 | Spaarnestad DS 9 | Oradi/Omnia DS 2 | 3-1 | |
Fri 22-03 | 19:30 | The Setfighters DS 2 | Spaarnestad DS 9 | 2-3 | |
Fri 05-04 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 9 | AMVJ-Martinus DS 4 | - |
Wed 10-04 | 20:00 | FBK-hal | VCH DS 4 | Spaarnestad DS 9 | - |