Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Heren


Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=195 OR lijnr2_team_id=195) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Clam Dycke DS 4 1540
Voluit DS 2 1540
vv Jonas DS 6 1540
Spaarnestad DS 16 1431
Spaarnestad DS 13 1332
Voluit DS 3 1223
Smashing Velsen '96 DS 4 1113
VIP DS 7 0000
FHC '91 DS 1 1004
10 vv Jonas DS 5 1004
11 FHC '91 DS 2 1004
12 Compaen DS 6 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00Wezelstraat 7 D-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00Doorbraak 18-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00Joos Banckersweg 18 A-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00Jozef Israëlslaan 58-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Thu 01-0100:00-
Mon 14-0919:003000MC3B1 FE0-0
Mon 14-0921:003000H2B DI0-0
Fri 18-0919:003000D3D BK0-0
Fri 18-0919:153000H3D LA0-0
Fri 18-0919:153000H2C EH0-0
Sat 19-0915:159000EZ BC0-0
Sat 19-0915:003000MC3B1 BF0-0
Sat 19-0915:4590002CD DI0-0
Sat 19-0919:003000HPA LA0-0
Sat 19-0915:1530003AD LA0-0
Sat 19-0918:0090002CD BK0-0
Sat 19-0919:0090002CH FG0-0
Fri 25-0919:30Zaanlands West30-
Fri 25-0921:15Sportzaal Trias15-
Sat 26-0920:00Oostzaan00-
Sat 26-0916:00De Laar00-
Sat 26-0914:30De Laar30-
Sat 26-0913:00De Laar00-
Mon 28-0919:00't Spil00-
Fri 02-1021:15De Walvis15-
Sat 03-1012:00Sneker Sporthal00-
Sat 03-1020:00Oostzaan00-
Wed 07-1019:15Spaarnehal15-
Fri 09-1019:30Sportzaal Trias30-
Fri 09-1020:45Zeewijk45-
Fri 09-1021:15Zaanlands West15-
Sat 17-1015:45Oostzaan45-
Sat 17-1020:00Oostzaan00-
Mon 26-1019:00't Spil00-
Fri 30-1021:15De Walvis15-
Fri 30-1019:30Zaanlands West30-
Fri 30-1021:15Sportzaal Trias15-
Sat 31-1013:00Sneker Sporthal00-
Thu 05-1121:00Nieuwe Bankrashal00-
Thu 05-1119:00Het Polderhuis00-
Sat 07-1120:00Oostzaan00-
Fri 13-1121:15De Kers15-
Fri 13-1121:15De Walvis15-
Sat 14-1115:00Beyneshal00-
Fri 20-1119:30Zaanlands West30-
Fri 20-1121:15Sportzaal Trias15-
Sat 21-1120:00Oostzaan00-
Wed 25-1121:00FBK-hal00-
Wed 25-1119:30Spaarnehal30-
Fri 27-1120:45De Dars45-
Sat 28-1112:30Beyneshal30-
Sat 28-1113:00Sneker Sporthal00-
Mon 30-1119:00't Spil00-
Mon 30-1119:15Beyneshal15-
Mon 30-1121:00Beyneshal00-
Fri 04-1219:30Zaanlands West30-
Mon 07-1219:00't Spil00-
Fri 11-1219:30Zaanlands West30-
Fri 11-1219:30Sportzaal Trias30-
Sat 12-1220:00Oostzaan00-
Sat 12-1213:00Topsporthal Tilburg (T-Kwadraa00-
Fri 08-0120:00Zaanlands West00-
Mon 11-0121:00Beyneshal00-
Wed 13-0121:00Beyneshal00-
Thu 14-0120:00De Beuk00-
Thu 21-0121:30Sportcentrum Uitgeest30-
Fri 22-0119:30Sportzaal Trias30-
Fri 22-0119:30Zaanlands West30-
Sat 23-0116:15Swanla15-
Fri 29-0121:15De Boei15-
Sat 30-0115:45Oostzaan45-
Sat 30-0113:00Sneker Sporthal00-
Sat 30-0120:00Oostzaan00-
Fri 05-0219:30Sportzaal Trias30-
Fri 05-0219:30Zaanlands West30-
Fri 05-0219:30Sportzaal Trias30-
Sat 06-0218:00Beyneshal00-
Thu 11-0221:00de Scheg00-
Thu 11-0221:00de Scheg00-
Sat 13-0220:00Oostzaan00-
Tue 16-0220:45't Bolwerck45-
Thu 04-0320:00Sportcentrum Uitgeest00-
Fri 05-0319:30Zaanlands West30-
Sat 06-0315:00De Hamar00-
Fri 12-0321:30Sportzaal Trias30-
Sat 13-0320:00Oostzaan00-
Mon 15-0319:30Spaarnehal30-
Thu 18-0320:00Sportcentrum Uitgeest00-
Sat 20-0315:30De Opgang30-
Sat 20-0313:00Schuttersveld00-
Sat 20-0313:00Schuttersveld00-
Fri 26-0319:30Sportzaal Trias30-
Fri 26-0319:30Zaanlands West30-
Sat 27-0316:15Waterwijk15-
Sat 27-0320:00Oostzaan00-
Wed 31-0319:15Beyneshal15-
Fri 09-0421:00De Drecht00-
Sat 10-0413:00Sneker Sporthal00-
Sat 10-0418:30Wormer Sporthal30-
Fri 16-0421:15Sportzaal Trias15-
Fri 16-0419:30Zaanlands West30-
Sat 17-0420:00Oostzaan00-