Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Heren

Heren 5 - promotieklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
25Hans van Ingenpasser/loper
41Dick Visserhoofdblokkering
46Rikkert van der Waterendiagonaal
56Hans van de Wassenbergpasser/loper
70Just Labohmlibero
79Patrick Huismanspelverdeling
93Eugene La Hayespelverdeling
109Arjan de Langehoofdblokkering
124Mark Posthoofdblokkering
138Jan-Paul Röbenpasser/loper
TrainerCoach
Maurice Nelissen
TC Contactpersoon
Hans van Ingen

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal321:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
25-sep 14:00 3000JBHA1 DA Spaarnestad JB 1

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=35 OR lijnr2_team_id=35) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
35
35
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
11-dec 17:00 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad HS 5 Spaarnestad HS 5

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='HPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
De Nijs/Dinto HS 1 1431
MOVE HS 1 1431
Spaarnestad HS 5 1113
Spaarnestad HS 4 1113
VCC'92 HS 1 0000
Madjoe HS 3 0000
De Boemel HS 1 0000
Wham Wham HS 1 0000
Madjoe HS 2 0000
10 Compaen HS 3 0000
11 VVW HS 1 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Tue 14-0920:45MOVE HS 1Spaarnestad HS 53-1
Sat 25-0914:00BeyneshalSpaarnestad HS 5De Nijs/Dinto HS 1-
Sat 02-1016:30HarenkarspelDe Boemel HS 1Spaarnestad HS 5-
Wed 13-1020:00Wormer SporthalVCC'92 HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 30-1016:30BeyneshalSpaarnestad HS 4Spaarnestad HS 5-
Sat 13-1114:30BeyneshalSpaarnestad HS 5Spaarnestad HS 4-
Sat 20-1114:30BeyneshalSpaarnestad HS 5VVW HS 1-
Fri 26-1119:15De DrechtMadjoe HS 2Spaarnestad HS 5-
Sat 04-1214:30BeyneshalSpaarnestad HS 5Madjoe HS 3-
Sat 11-1214:30BeyneshalSpaarnestad HS 5Wham Wham HS 1-
Wed 12-0120:30De DoorbraakDe Nijs/Dinto HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 22-0114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 5De Boemel HS 1-
Fri 28-0119:15De DrechtMadjoe HS 3Spaarnestad HS 5-
Sat 05-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 5VCC'92 HS 1-
Sat 12-0216:00OostzaanCompaen HS 3Spaarnestad HS 5-
Sat 05-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 5Compaen HS 3-
Fri 18-0321:00OlympiahalVVW HS 1Spaarnestad HS 5-
Fri 18-0321:00OlympiahalVVW HS 1Spaarnestad HS 5-
Fri 18-0321:00OlympiahalVVW HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 26-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 5Madjoe HS 2-
Sat 02-0414:00De OpgangWham Wham HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 09-0412:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 5MOVE HS 1-