Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Heren

Heren 8 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Marijn Hiepspelverdeling
Lodewijk Hemmeshoofdblokkering
Yvan Stemmerikhoofdblokkering
Jon Imazpasser/loper & diagonaal
45Jochem Mertenspasser/loper
63Rens Pleijsterpasser/loper
73Dennis Blesgraafspelverdeling
95Sylvain Koninghoofdblokkering
104Remi van Opzeelanddiagonaal
129Jorrit Liestingpasser/loper
TrainerCoach
Tim Hilverts
Meetrainers
Leon Gommersspelverdeling

Training
DagHalVeldTijd
MaandagSterrencollege119:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
26 november 2021 18:45 eind
4 februari 2022 18:45 eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
18-sep 10:30 3000JCHA1 CE Spaarnestad JC 1
8-okt 21:00 3000H3D GC Spaarnestad HS 12
8-okt 21:00 3000D3E LE Spaarnestad DS 13

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=38 OR lijnr2_team_id=38) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Atalante HS 2 1540
VHZ HS 2 1431
vv Jonas HS 4 1113
Spaarnestad HS 10 0000
Spaarnestad HS 11 0000
Voluit HS 1 0000
VCC'92 HS 3 0000
AMVJ-Martinus HS 1 0000
SAS'70 HS 2 0000
10 Veenland HS 1 0000
11 Spaarnestad HS 8 0000
12 The Setfighters HS 1 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 18-0912:30BeyneshalSpaarnestad HS 8Spaarnestad HS 10-
Fri 01-1020:15WillissteeVeenland HS 1Spaarnestad HS 8-
Fri 08-1019:15BeyneshalSpaarnestad HS 8Atalante HS 2-
Thu 14-1019:15Luchthal de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 8-
Sat 23-1019:00Wormer SporthalVCC'92 HS 3Spaarnestad HS 8-
Fri 29-1020:00BeyneshalSpaarnestad HS 8vv Jonas HS 4-
Fri 05-1120:45EstafetteVHZ HS 2Spaarnestad HS 8-
Fri 12-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 8Voluit HS 1-
Fri 19-1121:15Zaanlands WestThe Setfighters HS 1Spaarnestad HS 8-
Fri 26-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Spaarnestad HS 11-
Fri 03-1221:15De Walvisvv Jonas HS 4Spaarnestad HS 8-
Thu 09-1220:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 1Spaarnestad HS 8-
Sat 15-0112:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 8VCC'92 HS 3-
Fri 21-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 8Veenland HS 1-
Fri 28-0119:30De BoeiAtalante HS 2Spaarnestad HS 8-
Fri 04-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 8SAS'70 HS 2-
Fri 18-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 8VHZ HS 2-
Sat 26-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 8-
Fri 04-0319:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 8-
Thu 10-0321:30Sportcentrum UitgeestVoluit HS 1Spaarnestad HS 8-
Fri 18-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 8The Setfighters HS 1-
Sat 02-0414:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 8AMVJ-Martinus HS 1-