Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Heren

Heren 11 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Arno Grimhoofdblokkering
Lars Heijnenpasser/loper
128Jeffrey den Elzenpasser/loper
Lucas Calvopasser/loper
Sander Eekhoutspelverdeling
32Sjoerd Mekenkamphoofdblokkering
59Micha Leummenspasser/loper
87Kevin Boelhouwerhoofdblokkering
136Amado Abdallahdiagonaal
146Rene Herremansspelverdeling
TrainerCoach
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
11 maart 2022 18:45 eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
16-okt 16:30 3000JBHA1 DB Spaarnestad JB 1

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=41 OR lijnr2_team_id=41) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad HS 10 0000
Spaarnestad HS 11 0000
Voluit HS 1 0000
vv Jonas HS 4 0000
Atalante HS 2 0000
VCC'92 HS 3 0000
AMVJ-Martinus HS 1 0000
The Setfighters HS 1 0000
VHZ HS 2 0000
10 SAS'70 HS 2 0000
11 Veenland HS 1 0000
12 Spaarnestad HS 8 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 23-0921:00Luchthal de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 11-
Fri 01-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 11VHZ HS 2-
Fri 08-1019:30Zaanlands WestThe Setfighters HS 1Spaarnestad HS 11-
Sat 16-1014:30BeyneshalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 10-
Sat 30-1019:00Wormer SporthalVCC'92 HS 3Spaarnestad HS 11-
Fri 05-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Atalante HS 2-
Fri 12-1119:30De Walvisvv Jonas HS 4Spaarnestad HS 11-
Fri 19-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 11Voluit HS 1-
Fri 26-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Spaarnestad HS 11-
Fri 03-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Veenland HS 1-
Fri 10-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 11-
Fri 17-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 11AMVJ-Martinus HS 1-
Fri 14-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11SAS'70 HS 2-
Fri 28-0121:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11The Setfighters HS 1-
Thu 03-0220:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 1Spaarnestad HS 11-
Fri 11-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11VCC'92 HS 3-
Fri 18-0219:30De BoeiAtalante HS 2Spaarnestad HS 11-
Sat 26-0212:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 8-
Fri 04-0319:15EstafetteVHZ HS 2Spaarnestad HS 11-
Fri 11-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 11vv Jonas HS 4-
Thu 17-0321:30Sportcentrum UitgeestVoluit HS 1Spaarnestad HS 11-
Fri 08-0420:15WillissteeVeenland HS 1Spaarnestad HS 11-