Heren 15 - derde klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
Tim Kolman | passer/loper | |
32 | Jeroen Spanjaart | spelverdeling |
36 | Viacheslav Kuznetsov | hoofdblokkering |
42 | Maurizio Dall'Agnol | spelverdeling |
82 | Mark van Welzenis (aanv.) | hoofdblokkering |
97 | Tim Scholtemeijer | hoofdblokkering |
123 | Filippe Elbers | passer/loper |
196 | Igor Martynov | diagonaal |
206 | Simon Rijsdorp | passer/loper |
217 | Paul Bessems | hoofdblokkering |
Trainer | Coach | |
Tekin Uslu | ||
TC Contactpersoon | ||
Rene Herremans |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Dinsdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 4 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 05-04 | 19:15 | D2C | Spaarnestad DS 10 |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | MBSOV HS 1 | 18 | 76 | 61 | 12 |
2 | Spaarnestad HS 15 | 17 | 75 | 59 | 9 |
3 | VCJ'94 HS 2 | 18 | 61 | 49 | 25 |
4 | vc De Where HS 7 | 18 | 55 | 44 | 29 |
5 | Ardea HS 2 | 18 | 53 | 44 | 32 |
6 | Alvoco HS 3 | 18 | 46 | 38 | 36 |
7 | Kroefi HS 1 | 17 | 43 | 35 | 36 |
8 | vv Jonas HS 5 | 19 | 37 | 32 | 46 |
9 | Croonenburg HS 4 | 17 | 29 | 26 | 45 |
10 | VCJ'94 HS 3 | 18 | 6 | 9 | 63 |
11 | Polisport HS 3 | 18 | 4 | 4 | 68 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 22-09 | 19:15 | Spaarnestad HS 15 | Ardea HS 2 | 4-0 | |
Fri 29-09 | 21:15 | vv Jonas HS 5 | Spaarnestad HS 15 | 1-3 | |
Fri 06-10 | 21:00 | Spaarnestad HS 15 | Polisport HS 3 | 4-0 | |
Fri 13-10 | 20:00 | Kroefi HS 1 | Spaarnestad HS 15 | 0-4 | |
Fri 03-11 | 19:15 | Croonenburg HS 4 | Spaarnestad HS 15 | 0-4 | |
Fri 10-11 | 21:00 | Spaarnestad HS 15 | vc De Where HS 7 | 3-1 | |
Fri 17-11 | 21:00 | MBSOV HS 1 | Spaarnestad HS 15 | 3-1 | |
Fri 01-12 | 21:00 | Spaarnestad HS 15 | Alvoco HS 3 | 4-0 | |
Fri 08-12 | 21:00 | Spaarnestad HS 15 | VCJ'94 HS 3 | 4-0 | |
Fri 12-01 | 21:00 | Spaarnestad HS 15 | vv Jonas HS 5 | 4-0 | |
Thu 18-01 | 19:00 | Polisport HS 3 | Spaarnestad HS 15 | 0-4 | |
Fri 26-01 | 21:00 | Spaarnestad HS 15 | Kroefi HS 1 | 3-1 | |
Wed 31-01 | 21:00 | Alvoco HS 3 | Spaarnestad HS 15 | 1-3 | |
Fri 09-02 | 19:15 | Spaarnestad HS 15 | Croonenburg HS 4 | 4-0 | |
Fri 01-03 | 21:00 | vc De Where HS 7 | Spaarnestad HS 15 | 1-3 | |
Fri 08-03 | 19:15 | Spaarnestad HS 15 | MBSOV HS 1 | 3-1 | |
Sat 23-03 | 14:00 | VCJ'94 HS 3 | Spaarnestad HS 15 | 0-4 | |
Fri 05-04 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 15 | VCJ'94 HS 2 | - |
Wed 10-04 | 21:00 | Sporthal De Draai | Ardea HS 2 | Spaarnestad HS 15 | - |
Sat 13-04 | 12:00 | Sport aan Zee | VCJ'94 HS 2 | Spaarnestad HS 15 | - |