Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Jeugd

Meisjes A3 - jeugd A - 1e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Suzanne Kaptein
Mette Woolthuis
Janette Kool
Selin Bayin
24Negin Boromand
82Fien van Leeuwen
87Nikki Biesbrouck
118Jolien Jansen
139Amber Koenderman
TrainerCoach
Maarten Hendriks
Vincent Ludding

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00
WoensdagKennemer Sportcenter819:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
1 oktober 2021 19:00 eigen veld opbouwen
15 oktober 2021 19:00 eigen veld opbouwen
12 november 2021 19:00 eigen veld opbouwen
3 december 2021 19:00 eigen veld opbouwen
10 december 2021 19:00 eigen veld opbouwen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=63 OR lijnr2_team_id=63) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MA1B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Albatros MA 2 0000
Smashing Velsen '96 MA 1 0000
Spaarnestad MA 3 0000
Zaanstad MA 2 0000
VCH MA 1 0000
Compaen MA 1 0000
VCC'92 MA 1 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 17-0919:15ZeewijkSmashing Velsen '96 MA 1Spaarnestad MA 3-
Fri 01-1019:15BeyneshalSpaarnestad MA 3Albatros MA 2-
Fri 15-1019:15BeyneshalSpaarnestad MA 3VCC'92 MA 1-
Sat 30-1019:00Wormer SporthalVCC'92 MA 1Spaarnestad MA 3-
Sat 06-1115:00FBK-halVCH MA 1Spaarnestad MA 3-
Fri 12-1119:15BeyneshalSpaarnestad MA 3VCH MA 1-
Sat 20-1116:00OostzaanCompaen MA 1Spaarnestad MA 3-
Fri 26-1119:00Wethouder VerheijhalAlbatros MA 2Spaarnestad MA 3-
Fri 03-1219:15BeyneshalSpaarnestad MA 3Zaanstad MA 2-
Fri 10-1219:15BeyneshalSpaarnestad MA 3Compaen MA 1-