Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Jeugd

Meisjes C3 - jeugd C - 2e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
46Eva M Bakker
126Sunke Wuite
141Yusra Sharifi
55Kaat Neeskens
84Juliette Ab
107Babs van der Veldt
114Sarah Onderdelinden
118Babette van Delft
127Froukje Jacobs
TrainerCoach
Sanne van Leeuwen

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal417:30 - 19:00

Datum Vanaf Tot
11 december 2021 08:00 - 09:00 Opbouwen

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
25-sep 10:00 3000MC2B1 BC Spaarnestad MC 3 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=73 OR lijnr2_team_id=73) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MC2B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VV Amsterdam MC 1 0000
Spaarnestad MC 3 0000
Spaarnestad MC 5 0000
AMVJ-Martinus MC 1 0000
Abcoude MC 1 0000
Zaanstad MC 2 0000
Atalante MC 1 0000
Smashing '72 MC 2 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 18-0913:00BlauwwitVV Amsterdam MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 25-0910:00BeyneshalSpaarnestad MC 3Spaarnestad MC 5-
Fri 01-1019:30De BoeiAtalante MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 09-1016:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 30-1014:30Sporthuis AbcoudeAbcoude MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 06-1110:00BeyneshalSpaarnestad MC 3AMVJ-Martinus MC 1-
Sat 13-1116:30DiemenSmashing '72 MC 2Spaarnestad MC 3-
Sat 20-1110:30BeyneshalSpaarnestad MC 3Smashing '72 MC 2-
Sat 04-1212:30BeyneshalSpaarnestad MC 3Atalante MC 1-
Sat 11-1209:00BeyneshalSpaarnestad MC 3Zaanstad MC 2-