Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Jeugd

Meisjes C4 - jeugd C - 2e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Dewi Lamslag
Jasmijn Bavelaar
Ise van der Hammen
135Tess Haak
120Zoƫ van Loenen
119Eva de Laat
134Ellisa Schultheis
TrainerCoach
Hadewich Paro
Sien Beemsterboer

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter717:30 - 19:00

Datum Vanaf Tot
18 september 2021 12:30 eigen veld opruimen
30 oktober 2021 08:00 - 09:00 Opbouwen
30 oktober 2021 08:30 - 12:30 Zaaldienst (DWF-taak)

Nieuws
02-04-17  Meisje C4 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
18-sep 12:30 3000MC2A1 CD Spaarnestad MC 4 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=74 OR lijnr2_team_id=74) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-18' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MC2A1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Wognum MC 1 0000
Spaarnestad MC 4 0000
Simokos MC 2 0000
MOVE MC 1 0000
Madjoe MC 2 0000
Clam Dycke MC 1 0000
NIVO MC 1 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 18-0912:30BeyneshalSpaarnestad MC 4Simokos MC 2-
Sat 25-0915:00't BolwerckMOVE MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 02-1009:00BeyneshalSpaarnestad MC 4Clam Dycke MC 1-
Fri 08-1019:30WestfrieslandhalWognum MC 1Spaarnestad MC 4-
Fri 15-1019:00De KersNIVO MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 30-1009:00BeyneshalSpaarnestad MC 4NIVO MC 1-
Sat 06-1113:45Sportzaal TriasClam Dycke MC 1Spaarnestad MC 4-
Sat 13-1112:45De DrechtMadjoe MC 2Spaarnestad MC 4-
Sat 27-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 4MOVE MC 1-
Sat 04-1209:00BeyneshalSpaarnestad MC 4Madjoe MC 2-