Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Jeugd

Jongens A2 - jeugd A - 1e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Micha Jansma
92Manu Looy
55Milan Misovic
Nick Verhoevenpasser/loper
52Lucas Dingshoofdblokkering
Nikita Voronkinpasser/loper
52Joris Boshoofdblokkering
143Thijs van der Walhoofdblokkering
TrainerCoach
Mats Beentjes
Job Labrie
TC Contactpersoon
Ron Van Westbroek

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal417:00 - 19:00
DonderdagBeyneshal317:00 - 19:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
6-nov 12:00 3000JA1A1 FC Spaarnestad JA 2 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=82 OR lijnr2_team_id=82) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-10-27' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='JA1A1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Dinto JA 1 518182
Spaarnestad JA 2 618186
US JA 1 411115
Madjoe JA 1 410106
K.V.A. JA 1 68816
VV Amsterdam JA 1 56614
Clam Dycke JA 1 55515
Alvoco JA 1 54416

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 18-0912:30Spaarnestad JA 2US JA 10-4
Sat 25-0909:30Madjoe JA 1Spaarnestad JA 20-4
Sat 02-1012:30K.V.A. JA 1Spaarnestad JA 21-3
Sat 09-1014:30Spaarnestad JA 2VV Amsterdam JA 13-1
Sat 16-1016:30Spaarnestad JA 2Clam Dycke JA 14-0
Sat 23-1016:30Spaarnestad JA 2K.V.A. JA 14-0
Sat 30-1013:15Sporthal OosterhoutAlvoco JA 1Spaarnestad JA 2-
Sat 06-1112:00BeyneshalSpaarnestad JA 2Dinto JA 1-
Sat 13-1113:00BlauwwitVV Amsterdam JA 1Spaarnestad JA 2-
Sat 20-1115:15Sportzaal TriasClam Dycke JA 1Spaarnestad JA 2-