Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 2 - regiodivisie
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Milan de Weerdhoofdblokkering
0Jaro Stilspelverdeling
0Joost van Anrooijdiagonaal
0Ruben Naphoofdblokkering
8Menno Assendelftpasser/loper
31Tim van der Harthoofdblokkering
31Sil Beemsterboerlibero
46Jesse Sturmpasser/loper & diagonaal
82Damian Griekspoorpasser/loper & diagonaal
127Gerard Topspelverdeling
TrainerCoach
Marcha Negenman - Heerschop
Marco Holdorp

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal121:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=32 OR lijnr2_team_id=32) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-05' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3AH' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Unicornus HS 1 0000
Gemini S HS 1 0000
Zaanstad HS 2 0000
vv Jonas HS 1 0000
Spaarnestad HS 2 0000
Prima Donna Kaas Huizen HS 2 0000
Shot HS 1 0000
AVV Keistad HS 2 0000
VC Allvo HS 1 0000
10 VV Amsterdam HS 2 0000
11 Switch Hooglanderveen HS 1 0000
12 US HS 2 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0912:15BlauwwitVV Amsterdam HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 26-0913:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Gemini S HS 1-
Fri 02-1021:00De KuilUnicornus HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 10-1013:00BeyneshalSpaarnestad HS 2VC Allvo HS 1-
Sat 17-1016:30Sportcomplex AmerenaAVV Keistad HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 31-1013:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Prima Donna Kaas Huizen HS 2-
Sat 07-1114:15AmstelcampusUS HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 14-1113:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Switch Hooglanderveen HS 1-
Sat 21-1113:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Shot HS 1-
Fri 27-1121:15De Walvisvv Jonas HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 12-1219:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Zaanstad HS 2-
Fri 15-0121:00KerkelandenGemini S HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 23-0115:00BeyneshalSpaarnestad HS 2Unicornus HS 1-
Sat 30-0118:00WaterwijkVC Allvo HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 06-0213:00BeyneshalSpaarnestad HS 2AVV Keistad HS 2-
Fri 12-0219:30Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 06-0313:00BeyneshalSpaarnestad HS 2US HS 2-
Sat 13-0316:00Dorpshuis De DisselSwitch Hooglanderveen HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 20-0314:00InterweyShot HS 1Spaarnestad HS 2-
Sat 27-0313:00BeyneshalSpaarnestad HS 2vv Jonas HS 1-
Sat 10-0417:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 2Spaarnestad HS 2-
Sat 17-0413:00BeyneshalSpaarnestad HS 2VV Amsterdam HS 2-