Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 7 - eerste klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Frank van Leeuwenpasser/loper
24Bart Keesomhoofdblokkering
32Pim van den Broekhoofdblokkering
63Gijs Maasaanvallende spelverdeler
77Léon Roshoofdblokkering
82Francesco Sebastianipasser/loper
102Rob Verbruggenspelverdeling
118Daan Bosmanpasser/loper & diagonaal
132Christiaan Zeilstrapasser/loper
TrainerCoach
Tim Hilverts
Meetrainers
Timen Olthof

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
23-03-18  Heren 7 kampioen!
26-04-15  Heren 7 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=37 OR lijnr2_team_id=37) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-05' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen HS 3 0000
Oradi/Omnia HS 1 0000
Bevok HS 1 0000
NIVO HS 1 0000
VCC'92 HS 2 0000
Croonenburg HS 1 0000
Atalante HS 1 0000
vv Jonas HS 3 0000
Clam Dycke HS 1 0000
10 Spaarnestad HS 6 0000
11 Zaanstad HS 5 0000
12 Spaarnestad HS 7 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0919:30Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia HS 1Spaarnestad HS 7-
Sat 26-0913:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Compaen HS 3-
Sat 10-1013:00BeyneshalSpaarnestad HS 6Spaarnestad HS 7-
Wed 21-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Clam Dycke HS 1-
Fri 30-1019:30De Walvisvv Jonas HS 3Spaarnestad HS 7-
Wed 04-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Atalante HS 1-
Fri 13-1121:15De BloemenCroonenburg HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 18-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 7VCC'92 HS 2-
Fri 27-1121:15De KersNIVO HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 02-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Zaanstad HS 5-
Wed 09-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Bevok HS 1-
Sat 16-0120:00OostzaanCompaen HS 3Spaarnestad HS 7-
Fri 22-0121:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 5Spaarnestad HS 7-
Fri 05-0219:30Sportzaal TriasClam Dycke HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 10-0219:15BeyneshalSpaarnestad HS 7vv Jonas HS 3-
Wed 17-0219:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Spaarnestad HS 6-
Fri 05-0321:15De BoeiAtalante HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 10-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 7Croonenburg HS 1-
Wed 17-0321:00Wormer SporthalVCC'92 HS 2Spaarnestad HS 7-
Sat 27-0317:00BeyneshalSpaarnestad HS 7NIVO HS 1-
Thu 08-0419:30De BeukBevok HS 1Spaarnestad HS 7-
Wed 14-0419:15BeyneshalSpaarnestad HS 7Oradi/Omnia HS 1-