Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 10 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
31Bart de Keulenaarpasser/loper
37Steven Steenhuizenpasser/loper
41Marnix Banekepasser/loper
52Martin Blokpasser/loper & diagonaal
55Wim van Puttenspelverdeling
58Mark Geijzersdiagonaal
64Arnaud Sluikhoofdblokkering
71Arie-Jan van der Schaafspelverdeling
99Gerrit Veermanhoofdblokkering
TrainerCoach

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter421:00 - 22:30
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=40 OR lijnr2_team_id=40) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-06' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen HS 5 0000
Bevok HS 2 0000
Madjoe HS 5 0000
VVW HS 3 0000
Wham Wham HS 2 0000
NIVO HS 2 0000
Clam Dycke HS 2 0000
MOVE HS 2 0000
Compaen HS 4 0000
10 Spaarnestad HS 10 0000
11 Spaarnestad HS 11 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 10Compaen HS 4-
Tue 22-0920:45't BolwerckMOVE HS 2Spaarnestad HS 10-
Fri 09-1021:15De KersNIVO HS 2Spaarnestad HS 10-
Mon 19-1019:15BeyneshalSpaarnestad HS 10Wham Wham HS 2-
Fri 30-1020:45De DarsVVW HS 3Spaarnestad HS 10-
Mon 02-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 10Madjoe HS 5-
Mon 09-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 10-
Mon 16-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 10Bevok HS 2-
Mon 30-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 10Clam Dycke HS 2-
Sat 12-1216:00OostzaanCompaen HS 5Spaarnestad HS 10-
Mon 14-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 10VVW HS 3-
Mon 11-0119:15BeyneshalSpaarnestad HS 10MOVE HS 2-
Fri 22-0121:15Sportzaal TriasClam Dycke HS 2Spaarnestad HS 10-
Mon 25-0119:15BeyneshalSpaarnestad HS 10NIVO HS 2-
Sat 06-0214:00De OpgangWham Wham HS 2Spaarnestad HS 10-
Fri 12-0219:15De DrechtMadjoe HS 5Spaarnestad HS 10-
Mon 15-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 11-
Thu 18-0321:45De BeukBevok HS 2Spaarnestad HS 10-
Mon 29-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 10Compaen HS 5-
Sat 17-0416:00OostzaanCompaen HS 4Spaarnestad HS 10-