Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 12 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
21Hans Bronsveldspelverdeling
44Jeffrey Kramerhoofdblokkering
53Vincent Boelhouwerpasser/loper
71Rene Claesenspelverdeling
116Dennis Kramerpasser/loper
126Bart van der Maathoofdblokkering
144Tom Hogendijkpasser/loper & diagonaal
148Alex Speekenbrinkpasser/loper
TrainerCoach
Johan Rijkers

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter619:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=42 OR lijnr2_team_id=42) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-06' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H3D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VCH HS 4 0000
FHC '91 HS 1 0000
VHZ HS 3 0000
Veenland HS 2 0000
AMVJ-Martinus HS 3 0000
Smash '86 HS 2 0000
The Setfighters HS 3 0000
Sporting/OSS HS 1 0000
SAS'70 HS 3 0000
10 Zaanstad HS 6 0000
11 Spaarnestad HS 12 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 18-0919:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 6Spaarnestad HS 12-
Thu 24-0919:15de SchegSAS'70 HS 3Spaarnestad HS 12-
Thu 24-0919:15de SchegSAS'70 HS 3Spaarnestad HS 12-
Mon 28-0919:15BeyneshalSpaarnestad HS 12Sporting/OSS HS 1-
Mon 19-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 12The Setfighters HS 3-
Wed 28-1019:00FBK-halSmash '86 HS 2Spaarnestad HS 12-
Fri 13-1119:15WillissteeVeenland HS 2Spaarnestad HS 12-
Mon 16-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 12VHZ HS 3-
Wed 25-1121:00BeyneshalFHC '91 HS 1Spaarnestad HS 12-
Mon 30-1119:15BeyneshalSpaarnestad HS 12AMVJ-Martinus HS 3-
Mon 07-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 12VCH HS 4-
Mon 14-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 12Veenland HS 2-
Tue 19-0120:45Cor KorverhalSporting/OSS HS 1Spaarnestad HS 12-
Fri 05-0219:30Zaanlands WestThe Setfighters HS 3Spaarnestad HS 12-
Mon 08-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 12Smash '86 HS 2-
Mon 15-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 12SAS'70 HS 3-
Fri 26-0219:15EstafetteVHZ HS 3Spaarnestad HS 12-
Thu 04-0321:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 3Spaarnestad HS 12-
Mon 22-0319:15BeyneshalSpaarnestad HS 12FHC '91 HS 1-
Wed 07-0419:15FBK-halVCH HS 4Spaarnestad HS 12-
Mon 12-0419:15BeyneshalSpaarnestad HS 12Zaanstad HS 6-