Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes B2 - jeugd B - 1e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Nikkia Prins
0Jazz-Lynn Vrijhoef
0Sien Beemsterboer
0Laura Jovanovic
43Dara Martina
51Linde Ludding
55Dalou Kraaij
76Silke Jansen
82Iris Sterke
93Kathleen Jansen
109Hadewich Paro
TrainerCoach
Maria van Sambeek

Training
DagHalVeldTijd
MaandagBeyneshal217:30 - 19:00
DonderdagKennemer Sportcenter118:00 - 19:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=67 OR lijnr2_team_id=67) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-05' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MB1B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Clam Dycke MB 1 0000
Croonenburg MB 1 0000
MOVE MB 1 0000
Smashing Velsen '96 MB 1 0000
Spaarnestad MB 2 0000
Zaanstad MB 2 0000
Albatros MB 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 18-0919:00ZeewijkSmashing Velsen '96 MB 1Spaarnestad MB 2-
Fri 25-0919:15De BloemenCroonenburg MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 03-1012:30BeyneshalSpaarnestad MB 2Zaanstad MB 2-
Sat 10-1013:45Sportzaal TriasClam Dycke MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 17-1013:00't BolwerckMOVE MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 31-1010:45BeyneshalSpaarnestad MB 2Albatros MB 1-
Sat 07-1110:45BeyneshalSpaarnestad MB 2Croonenburg MB 1-
Sat 14-1109:00BeyneshalSpaarnestad MB 2MOVE MB 1-
Sat 21-1116:15Wethouder Verheij jeugdAlbatros MB 1Spaarnestad MB 2-
Sat 28-1112:30BeyneshalSpaarnestad MB 2Clam Dycke MB 1-