Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes B4 - jeugd B - 2e klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
28Nora Sever
36Finn de Lange
44Sara Deen
52Mia Hobbes
63Marieke van den Hoek
82Rebecca Linder
83Miloe Cikot
93Isa Jansen
TrainerCoach
Merel Holdorp
Vera Hendriks

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter318:00 - 19:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=69 OR lijnr2_team_id=69) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-06' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MB2C1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Clam Dycke MB 2 0000
Smashing Velsen '96 MB 2 0000
Spaarnestad MB 4 0000
VIP MB 2 0000
Zaanstad MB 3 0000
vv Jonas MB 1 0000
MOVE MB 2 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0912:30BeyneshalSpaarnestad MB 4VIP MB 2-
Sat 26-0911:15Topsportcentrum De KoogZaanstad MB 3Spaarnestad MB 4-
Fri 02-1019:00ZeewijkSmashing Velsen '96 MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 10-1015:15Sportzaal TriasClam Dycke MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 24-1012:30BeyneshalSpaarnestad MB 4Zaanstad MB 3-
Sat 07-1109:00BeyneshalSpaarnestad MB 4vv Jonas MB 1-
Sat 14-1113:00't BolwerckMOVE MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 21-1109:00BeyneshalSpaarnestad MB 4MOVE MB 2-
Sat 28-1117:00BeyneshalSpaarnestad MB 4Clam Dycke MB 2-
Fri 11-1219:30De Walvisvv Jonas MB 1Spaarnestad MB 4-