Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes C1 - jeugd C - hoofdklasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Milena Vena
0Raven Vijverberg
0Yara Nab
44Roos Hobbes
59Marisha Oudshoorn
64Nienke Meijer
86Lea Trevetin
102Karlijn Bos
TrainerCoach
Remco Damen
Marco Holdorp
Remco Damen

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter517:00 - 19:00
WoensdagBeyneshal317:30 - 19:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=71 OR lijnr2_team_id=71) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-05' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MCHA1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Dinto MC 1 0000
Simokos MC 1 0000
Spaarnestad MC 1 0000
Inter Rijswijk MC 1 0000
Kalinko MC 1 0000
Leython DC MC 1 0000
Zovoc MC 1 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0911:00De BloemerdLeython DC MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 26-0909:00BeyneshalSpaarnestad MC 1Zovoc MC 1-
Sat 03-1016:00De DoorbraakDinto MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 10-1012:45De FlintSimokos MC 1Spaarnestad MC 1-
Mon 19-1019:15BeyneshalSpaarnestad MC 1Simokos MC 1-
Sat 24-1012:30BeyneshalSpaarnestad MC 1Inter Rijswijk MC 1-
Sat 31-1014:30Houtrust sporthalKalinko MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 07-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 1Dinto MC 1-
Sat 14-1116:00De LimietZovoc MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 21-1109:00BeyneshalSpaarnestad MC 1Leython DC MC 1-
Sat 28-1116:00MarimbahalInter Rijswijk MC 1Spaarnestad MC 1-
Sat 12-1209:00BeyneshalSpaarnestad MC 1Kalinko MC 1-