Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Teaminfo

Jongens A3 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
26Sem Simonis
James Versteege
105Tjalle de Boer
25Nathan van der Werff
51David van der Linden
62Manu Dekel
93Brian van den Berg
TrainerCoach
Merel HoldorpMerel Holdorp
TC Contactpersoon
Ron Van Westbroek

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter919:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
25 september 2021 09:00 - 10:00 Opbouwen
25 september 2021 09:30 - 13:30 Zaaldienst (DWF-taak)
2 oktober 2021 10:30 eigen veld opruimen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
25-sep 10:00 3000JA2A1 BA Spaarnestad JA 3

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=83 OR lijnr2_team_id=83) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2021-09-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2022-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MA2C1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Clam Dycke MA 1 0000
K.V.A. MA 1 0000
Spaarnestad MA 5 0000
vv Jonas MA 1 0000
vv Jonas MA 2 0000
Zaanstad MA 3 0000
Spaarnestad MA 7 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 01-0100:00Wezelstraat 7 D-
Thu 01-0100:00Koningin Julianalaan 16-
Thu 01-0100:00Conferencelaan 19-
Mon 13-0919:003000MB3A1 BD0-0
Sat 18-0909:00Beyneshal00-
Sat 25-0910:00Beyneshal00-
Sat 25-0913:15Topsportcentrum De Koog15-
Fri 01-1019:30De Walvis30-
Sat 09-1010:30Beyneshal30-
Sat 09-1014:30Beyneshal30-
Sat 16-1009:00Beyneshal00-
Thu 21-1019:00Wethouder Verheijhal00-
Sat 23-1014:30Beyneshal30-
Sat 30-1014:30Beyneshal30-
Sat 30-1013:45Sportzaal Trias45-
Sat 30-1010:30Beyneshal30-
Sat 06-1114:30Beyneshal30-
Sat 06-1117:00Blauwwit00-
Fri 12-1119:15Bindelwijk15-
Fri 12-1119:30De Walvis30-
Sat 20-1109:00Beyneshal00-
Sat 27-1112:30Beyneshal30-
Fri 03-1219:15Beyneshal15-
Sat 11-1210:30Beyneshal30-