Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Wedstrijdinfo

Wedstrijdkalender
De wedstrijden van 1 oktober 2021
Datum Tijd Sporthal Poule Thuis team Uit team Uitslag
Fri 01-10 19:00 MAHA1 NIVO MA 1Zaanstad MA 10-4
Fri 01-10 19:00 MC2A1 NIVO MC 1Madjoe MC 23-1
Fri 01-10 19:15 HPA Madjoe HS 3Spaarnestad HS 44-0
Fri 01-10 19:15 MA1B1 Smashing Velsen '96 MA 1Zaanstad MA 20-4
Fri 01-10 19:15 MC3C1 Smashing Velsen '96 MC 1Spaarnestad MC 62-2
Fri 01-10 19:15 D3E Spaarnestad DS 15V.V.Ouderkerk DS 20-4
Fri 01-10 19:15 D1B Spaarnestad DS 7Zaanstad DS 50-4
Fri 01-10 19:15 MA1B1 Spaarnestad MA 3Albatros MA 23-1
Fri 01-10 19:15 MA1C1 Spaarnestad MA 4vv Nederhorst MA 14-0
Fri 01-10 19:30 MA2C1 3000MA2C1 EG0-0
Fri 01-10 19:30 H2C Atalante HS 2VCC'92 HS 34-0
Fri 01-10 19:30 MC2B1 Atalante MC 1Spaarnestad MC 30-4
Fri 01-10 19:30 DPB Majella DS 1AVV Keistad DS 42-3
Fri 01-10 19:30 3AH Prima Donna Kaas Huizen HS 2Gemini S HS 13-2
Fri 01-10 19:30 D2D Smashing Velsen '96 DS 2VCH DS 20-4
Fri 01-10 19:30 H3C vv Jonas HS 6Croonenburg HS 40-4
Fri 01-10 19:30 MA2C1 vv Jonas MA 1Zaanstad MA 34-0
Fri 01-10 19:30 D3C Zaanstad DS 8Wognum DS 21-3
Fri 01-10 20:00 DPA Simokos DS 1Spaarnestad DS 41-3
Fri 01-10 20:15 H2D Almere Buiten HS 2Rogue Razor US HS 54-0
Fri 01-10 20:15 2CH Cito HS 1Thor HS 14-0
Fri 01-10 20:15 H1B Croonenburg HS 1Wham Wham HS 24-0
Fri 01-10 20:15 H2C Veenland HS 1Spaarnestad HS 80-4
Fri 01-10 20:15 D3E VIF DS 1Touché '86 DS 23-2
Fri 01-10 20:45 D2E VHZ DS 2Spaarnestad DS 114-0
Fri 01-10 20:45 D3D VHZ DS 4Croonenburg DS 22-3
Fri 01-10 20:45 D3D Waterlanders DS 6Clam Dycke DS 24-0
Fri 01-10 21:00 H1B Bevok HS 1Zaanstad HS 53-1
Fri 01-10 21:00 H3C Bevok HS 6Croonenburg HS 30-4
Fri 01-10 21:00 H2D De Spuyt HS 1AMVJ-Martinus HS 22-3
Fri 01-10 21:00 D3C NIVO DS 3Simokos DS 64-0
Fri 01-10 21:00 D2E Spaarnestad DS 12AMVJ-Martinus DS 23-1
Fri 01-10 21:00 H2C Spaarnestad HS 11VHZ HS 20-4
Fri 01-10 21:00 H3C Spaarnestad HS 13Zaanstad HS 73-2
Fri 01-10 21:00 H1B Spaarnestad HS 7vv Jonas HS 30-4
Fri 01-10 21:00 DPB SVU DS 2Compaen DS 31-3
Fri 01-10 21:15 D2D Atalante DS 2Smashing Velsen '96 DS 32-3
Fri 01-10 21:15 D2C vv Jonas DS 4Bevok/Vip DS 53-1
Fri 01-10 21:15 D3D vv Jonas DS 5Bevok/Vip DS 71-3
Fri 01-10 21:15 H2C vv Jonas HS 4AMVJ-Martinus HS 14-0
Fri 01-10 21:30 3AH NVC HS 1Spaarnestad HS 33-1
Fri 01-10 21:30 H2D Prima Donna Kaas Huizen HS 3Keizer Otto-Trivolley HS 13-1