Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Wedstrijdinfo

Wedstrijdkalender
De wedstrijden van 29 oktober 2021
Datum Tijd Sporthal Poule Thuis team Uit team Uitslag
Fri 29-10 19:00 MB3A1 V.V.Ouderkerk MB 1VV Amsterdam MB 34-0
Fri 29-10 19:15 H3C Croonenburg HS 3Spaarnestad HS 132-3
Fri 29-10 19:15 H3C Croonenburg HS 4Bevok HS 74-0
Fri 29-10 19:15 MB2C1 Croonenburg MB 2Spaarnestad MB 20-4
Fri 29-10 19:15 JC2A1 Madjoe JC 2VV Amsterdam JC 11-3
Fri 29-10 19:15 JA2A1 Oberon JA 1GSV Heemstede JA 14-0
Fri 29-10 19:15 D1B Zaanstad DS 6Smashing '72 DS 11-3
Fri 29-10 19:15 D3C Zaanstad DS 8Voluit DS 33-1
Fri 29-10 19:30 D2D Atalante DS 3SAS'70 DS 13-1
Fri 29-10 19:30 H2C Atalante HS 2Voluit HS 13-2
Fri 29-10 19:30 DPB AVV Keistad DS 4VV Utrecht DS 41-3
Fri 29-10 19:30 D3D Clam Dycke DS 2Spaarnestad DS 143-2
Fri 29-10 19:30 H1B Clam Dycke HS 1Bevok HS 10-4
Fri 29-10 19:30 JAHA1 Next Volley Dordrecht JA 1Spaarnestad JA 12-3
Fri 29-10 19:30 H2C The Setfighters HS 1Veenland HS 13-1
Fri 29-10 19:30 D3C Urbanus DS 1WVS '90 DS 13-1
Fri 29-10 19:30 H3C vv Jonas HS 6sv. Rood-Wit Zaanstad HS 14-0
Fri 29-10 19:30 JB2A1 vv Jonas JB 1Madjoe JB 11-3
Fri 29-10 19:30 MA2C1 vv Jonas MA 1vv Jonas MA 24-0
Fri 29-10 19:30 MB2D1 vv Jonas MB 1K.V.A. MB 13-1
Fri 29-10 19:30 MA1C1 vv Nederhorst MA 1VCH MA 24-0
Fri 29-10 20:00 MA1C1 Compaen MA 2Spaarnestad MA 44-0
Fri 29-10 20:00 D2E Spaarnestad DS 11SAS'70 DS 22-3
Fri 29-10 20:00 D3E Spaarnestad DS 13Spaarnestad DS 153-1
Fri 29-10 20:00 D2C Spaarnestad DS 8Dinto DS 63-1
Fri 29-10 20:00 H2C Spaarnestad HS 8vv Jonas HS 43-1
Fri 29-10 20:15 D2D Atalante DS 4Oradi/Omnia DS 11-3
Fri 29-10 20:15 D3E VIF DS 1Oradi/Omnia DS 23-2
Fri 29-10 20:45 DPB Lovoc DS 1Forza Hoogland DS 11-3
Fri 29-10 20:45 D2E VHZ DS 3Spaarnestad DS 120-4
Fri 29-10 20:45 D3E VHZ DS 5SAS'70 DS 31-3
Fri 29-10 20:45 H3D VHZ HS 4Spaarnestad HS 120-4
Fri 29-10 21:00 D3D Bevok/Vip DS 8VHZ DS 43-1
Fri 29-10 21:00 3AH Gemini S HS 1AVV Keistad HS 24-0
Fri 29-10 21:00 H2D Gemini S HS 3Almere Buiten HS 22-3
Fri 29-10 21:00 HPA Madjoe HS 2VCC'92 HS 14-0
Fri 29-10 21:00 H2D vv Nederhorst HS 1Keizer Otto-Trivolley HS 13-1
Fri 29-10 21:00 HPA VVW HS 1De Nijs/Dinto HS 12-3
Fri 29-10 21:15 H1B 3000H1B IJ0-0
Fri 29-10 21:15 D2C Clam Dycke DS 1Relay DS 12-3
Fri 29-10 21:15 D3D Croonenburg DS 2FHC '91 DS 24-0
Fri 29-10 21:15 H1B Croonenburg HS 1Spaarnestad HS 60-4
Fri 29-10 21:15 D2D The Setfighters DS 2Smashing Velsen '96 DS 24-0
Fri 29-10 21:15 D3D vv Jonas DS 5Voluit DS 20-4
Fri 29-10 21:15 D3C Wognum DS 2NIVO DS 33-1
Fri 29-10 21:15 D3C Wognum DS 3Antilopen DS 14-0
Fri 29-10 21:15 H1B Zaanstad HS 5Albatros HS 10-4
Fri 29-10 21:15 H3C Zaanstad HS 7Smashing Velsen '96 HS 11-3
Fri 29-10 21:45 H2D Lovoc HS 2De Spuyt HS 13-1