Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Wedstrijdinfo

Wedstrijdkalender
De wedstrijden van 30 oktober 2021
Datum Tijd Sporthal Poule Thuis team Uit team Uitslag
Sat 30-10 09:00 JCHA1 Prima Donna Kaas Huizen JC 1Spaarnestad JC 14-0
Sat 30-10 09:00 MC1B1 Spaarnestad MC 1Albatros MC 14-0
Sat 30-10 09:00 MC1B1 Spaarnestad MC 2Compaen MC 13-1
Sat 30-10 09:00 MC2A1 Spaarnestad MC 4NIVO MC 13-1
Sat 30-10 09:30 JC2A1 Zaanstad JC 1Wham Wham JC 12-2
Sat 30-10 09:30 MC2B1 Zaanstad MC 2Smashing '72 MC 24-0
Sat 30-10 10:00 JA1A1 Madjoe JA 1Dinto JA 11-3
Sat 30-10 10:00 JCHA1 Madjoe JC 1Inter Rijswijk JC 10-4
Sat 30-10 10:00 JC2A1 Madjoe JC 2VCH JC 34-0
Sat 30-10 10:30 MB3A1 3000MB3A1 DB0-0
Sat 30-10 10:30 MB2C1 Effect MB 1vv Jonas MB 23-1
Sat 30-10 10:30 JC1A1 Spaarnestad JC 2VCS JC 14-0
Sat 30-10 10:30 MC2B1 Spaarnestad MC 5VV Amsterdam MC 10-4
Sat 30-10 11:00 JAHA1 Prima Donna Kaas Huizen JA 1Compaen JA 13-1
Sat 30-10 11:15 JBHA1 Zaanstad JB 1AVV Keistad JB 14-0
Sat 30-10 11:15 MB2D1 Zaanstad MB 2Spaarnestad MB 30-4
Sat 30-10 11:30 JC1A1 Alvoco JC 1Leython DC JC 14-0
Sat 30-10 12:00 MA1B1 Compaen MA 1VCH MA 12-2
Sat 30-10 12:15 JA1A1 US JA 1VV Amsterdam JA 14-0
Sat 30-10 12:15 JB2A1 US JB 1Polisport JB 12-2
Sat 30-10 12:30 MB1B1 AMVJ-Martinus MB 1Spaarnestad MB 10-4
Sat 30-10 12:30 3AD Spaarnestad DS 3Madjoe DS 11-3
Sat 30-10 12:30 JA2A1 Spaarnestad JA 3Almere Buiten JA 11-3
Sat 30-10 12:30 MC3C1 Spaarnestad MC 6SAS'70 MC 13-1
Sat 30-10 12:30 JCHA1 Taurus JC 1Kalinko JC 10-4
Sat 30-10 12:45 MC2A1 Simokos MC 2Madjoe MC 24-0
Sat 30-10 13:00 DPB Forza Hoogland DS 3VV Amsterdam DS 31-3
Sat 30-10 13:00 MAHA1 MOVE MA 1Spaarnestad MA 21-3
Sat 30-10 13:00 MB2D1 MOVE MB 2Albatros MB 22-2
Sat 30-10 13:15 MAHA1 3000MAHA1 AE0-0
Sat 30-10 13:15 JA1A1 Alvoco JA 1Spaarnestad JA 20-4
Sat 30-10 13:15 MA1B1 Zaanstad MA 2Smashing Velsen '96 MA 14-0
Sat 30-10 13:30 2CD Scherp VolleybalUSV Protos DS 13-1
Sat 30-10 13:45 MA2C1 3000MA2C1 AF0-0
Sat 30-10 14:00 2CH Punch HS 1VV Amsterdam HS 13-1
Sat 30-10 14:00 DPB Switch Hooglanderveen DS 1Majella DS 13-1
Sat 30-10 14:00 H1B Wham Wham HS 2Spaarnestad HS 70-4
Sat 30-10 14:00 MC2A1 Wognum MC 1MOVE MC 12-2
Sat 30-10 14:15 MA2D1 AMVJ-Martinus MA 2Oradi/Omnia MA 14-0
Sat 30-10 14:15 DPA Kids Aktief US DS 4vv Jonas DS 22-3
Sat 30-10 14:15 3AH US HS 2Prima Donna Kaas Huizen HS 23-1
Sat 30-10 14:15 EZ ZVH XZ 1VC Allvo XZ 13-2
Sat 30-10 14:30 MA2C1 3000MA2C1 GB0-0
Sat 30-10 14:30 MC2B1 Abcoude MC 1Spaarnestad MC 33-1
Sat 30-10 14:30 2CD Kalinko DS 1Sovoco DS 13-1
Sat 30-10 14:30 2CH Spaarnestad HS 2VCN HS 21-3
Sat 30-10 15:00 2CH Intro PersoneelUSV Protos HS 23-1
Sat 30-10 15:00 D1B MOVE DS 3Funeral Quest Uitvaartbegeleid4-0
Sat 30-10 15:15 JA1A1 Clam Dycke JA 1K.V.A. JA 11-3
Sat 30-10 15:15 MB2C1 Clam Dycke MB 3Smashing Velsen '96 MB 10-4
Sat 30-10 15:15 DPA Zaanstad DS 4VV Amsterdam DS 23-1
Sat 30-10 15:15 MAHA1 Zaanstad MA 1NIVO MA 14-0
Sat 30-10 15:30 2CD Erfrechtplanning Leython DC DSTaurus DS 13-2
Sat 30-10 15:45 2CD Quadrant Bouw VTC Woerden DS 1Prima Donna Kaas Huizen DS 13-1
Sat 30-10 16:00 MA1C1 AMVJ-Martinus MA 1VV Amsterdam MA 14-0
Sat 30-10 16:00 MC2B1 AMVJ-Martinus MC 1Atalante MC 12-2
Sat 30-10 16:00 MB1B1 Croonenburg MB 1Albatros MB 13-1
Sat 30-10 16:00 DPB Irene DS 2SVU DS 23-1
Sat 30-10 16:00 3AH Switch Hooglanderveen HS 1NVC HS 11-3
Sat 30-10 16:00 DPA Wham Wham DS 1De Boemel DS 10-4
Sat 30-10 16:00 HPA Wham Wham HS 1Madjoe HS 31-3
Sat 30-10 16:30 JA2A1 Albatros JA 1VC Allvo JA 13-1
Sat 30-10 16:30 MA1C1 Albatros MA 1Spaarnestad MA 40-4
Sat 30-10 16:30 H2D Rogue Razor US HS 5Spaarnestad HS 94-0
Sat 30-10 16:30 TDB Spaarnestad DS 1Sliedrecht Sport DS 21-3
Sat 30-10 16:30 HPA Spaarnestad HS 4Spaarnestad HS 50-4
Sat 30-10 17:00 D2C Alvoco DS 4Spaarnestad DS 103-1
Sat 30-10 17:00 2CH Banierhuis Taurus HS 2Compaen HS 23-2
Sat 30-10 17:00 2CD Departyshop.nl VIVES DS 1Spaarnestad DS 24-0
Sat 30-10 17:00 3AD Rauw Brouwers Armixtos DS 2JPB/Dinto DS 23-1
Sat 30-10 17:00 THB USV Protos HS 1Volley Tilburg HS 10-3
Sat 30-10 17:00 D1B VCC'92 DS 2Spaarnestad DS 70-4
Sat 30-10 17:00 TDB VoCASA DS 1VCN DS 23-1
Sat 30-10 17:15 DPA MOVE DS 1SVU DS 13-1
Sat 30-10 17:15 THB Sliedrecht Sport HS 2Axell Claims / Sovoco HS 13-1
Sat 30-10 17:15 3AD Zaanstad DS 2VV Amsterdam DS 13-1
Sat 30-10 17:15 D1B Zaanstad DS 5Spaarnestad DS 63-1
Sat 30-10 17:15 3AH Zaanstad HS 2VV Amsterdam HS 23-2
Sat 30-10 17:30 2CH 90002CH IJ0-0
Sat 30-10 17:30 TDB Rabobank Orion Volleybal DoetiVolley Tilburg DS 13-0
Sat 30-10 18:00 2CD Bejo/Dinto DS 1Zovoc DS 14-0
Sat 30-10 18:30 3AD Team Imbema US DS 3vv Jonas DS 14-0
Sat 30-10 19:00 3AD Gemini S DS 1AVV Keistad DS 21-3
Sat 30-10 19:00 D2E Gemini S DS 2VCH DS 34-0
Sat 30-10 19:00 TDB Ledûb Volleybal DS 1ITC Groep/AVV Keistad DS 13-0
Sat 30-10 19:00 THB Spaarnestad HS 1The Smooth Brothers VV Utrecht1-3
Sat 30-10 19:00 3AH Spaarnestad HS 3vv Jonas HS 11-3
Sat 30-10 19:00 MA1B1 VCC'92 MA 1Spaarnestad MA 30-4
Sat 30-10 19:30 TDB SOMAS/Activia DS 1VollinGo DS 13-0
Sat 30-10 19:30 THB Zaanstad HS 1Inter Rijswijk HS 13-1
Sat 30-10 20:00 THB Donki Sjot HS 1Compaen HS 13-2
Sat 30-10 20:00 THB MKB Accountants/VCV HS 1Peelpush HS 13-1
Sat 30-10 20:00 TDB Pharmafilter US DS 1Bende Services Thor DS 13-1