Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Wedstrijdinfo

Wedstrijdkalender
De wedstrijden van 8 oktober 2021
Datum Tijd Sporthal Poule Thuis team Uit team Uitslag
Fri 08-10 19:00 D3C NIVO DS 4NIVO DS 33-1
Fri 08-10 19:00 JB2A1 VCJ'94 JB 1vv Jonas JB 14-0
Fri 08-10 19:15 D3D Croonenburg DS 2Voluit DS 23-1
Fri 08-10 19:15 MB2C1 Croonenburg MB 2Smashing Velsen '96 MB 12-2
Fri 08-10 19:15 JAHA1 Next Volley Dordrecht JA 1Compaen JA 12-3
Fri 08-10 19:15 MA1B1 Smashing Velsen '96 MA 1VCH MA 10-4
Fri 08-10 19:15 D2E Spaarnestad DS 11VCH DS 30-4
Fri 08-10 19:15 H2C Spaarnestad HS 8Atalante HS 24-0
Fri 08-10 19:15 JB2A1 Spaarnestad JB 2Madjoe JB 10-4
Fri 08-10 19:15 MB3A1 Spaarnestad MB 4VV Amsterdam MB 34-0
Fri 08-10 19:15 D1B Zaanstad DS 6VCC'92 DS 24-0
Fri 08-10 19:15 H3C Zaanstad HS 7sv. Rood-Wit Zaanstad HS 10-4
Fri 08-10 19:30 H1B 3000H1B JK0-0
Fri 08-10 19:30 H2C 3000H2C HB0-0
Fri 08-10 19:30 DPB AVV Keistad DS 4Compaen DS 31-3
Fri 08-10 19:30 D3D Bevok/Vip DS 7VHZ DS 44-0
Fri 08-10 19:30 H1B Clam Dycke HS 1Spaarnestad HS 72-3
Fri 08-10 19:30 JBHA1 Prima Donna Kaas Huizen JB 1AVV Keistad JB 14-0
Fri 08-10 19:30 H3C Smashing Velsen '96 HS 1vv Jonas HS 52-3
Fri 08-10 19:30 DPB Switch Hooglanderveen DS 1Forza Hoogland DS 13-1
Fri 08-10 19:30 D2D The Setfighters DS 2Oradi/Omnia DS 13-2
Fri 08-10 19:30 D3C Urbanus DS 1Zaanstad DS 83-1
Fri 08-10 19:30 MC2A1 Wognum MC 1Spaarnestad MC 43-1
Fri 08-10 20:00 MA1C1 vv Nederhorst MA 1Spaarnestad MA 41-3
Fri 08-10 20:30 DPB Lovoc DS 1Forza Hoogland DS 34-0
Fri 08-10 20:30 H2D Lovoc HS 2Gemini S HS 30-4
Fri 08-10 20:30 D3C Wognum DS 3Voluit DS 34-0
Fri 08-10 20:45 D2E VHZ DS 3VHZ DS 20-4
Fri 08-10 20:45 H2C VHZ HS 2Spaarnestad HS 104-0
Fri 08-10 20:45 H3D VHZ HS 4VCH HS 43-1
Fri 08-10 21:00 3AH 30003AH GC0-0
Fri 08-10 21:00 D2C Bevok/Vip DS 5Spaarnestad DS 80-4
Fri 08-10 21:00 HPA Madjoe HS 2De Boemel HS 10-4
Fri 08-10 21:00 JA2A1 Oberon JA 1VC Allvo JA 14-0
Fri 08-10 21:00 D2C Simokos DS 4vv Jonas DS 43-1
Fri 08-10 21:00 D3C Simokos DS 6Antilopen DS 14-0
Fri 08-10 21:00 D2C Spaarnestad DS 10Clam Dycke DS 13-1
Fri 08-10 21:00 D3E Spaarnestad DS 13VIF DS 11-3
Fri 08-10 21:00 H3D Spaarnestad HS 12VHZ HS 31-3
Fri 08-10 21:15 D3C 3000D3C JK0-0
Fri 08-10 21:15 D2D Atalante DS 4Atalante DS 20-4
Fri 08-10 21:15 D3D Clam Dycke DS 2FHC '91 DS 23-2
Fri 08-10 21:15 H3C Croonenburg HS 3vv Jonas HS 63-1
Fri 08-10 21:15 H3C Croonenburg HS 4Spaarnestad HS 134-0
Fri 08-10 21:15 3AH vv Jonas HS 1Prima Donna Kaas Huizen HS 21-3
Fri 08-10 21:15 H1B vv Jonas HS 3VCC'92 HS 24-0
Fri 08-10 21:15 D3C Wognum DS 2WVS '90 DS 14-0
Fri 08-10 21:15 D1B Zaanstad DS 5Smashing '72 DS 13-2
Fri 08-10 21:15 H1B Zaanstad HS 5Croonenburg HS 13-1
Fri 08-10 21:30 3AH Switch Hooglanderveen HS 1AVV Keistad HS 21-3
Fri 08-10 21:45 H2D vv Nederhorst HS 1Prima Donna Kaas Huizen HS 31-3