Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Kalender

Halve finale NOJK

Datum

17 februari 2018 13:45:00

Details

Ieder jaar organiseert de Nederlandse Volleybalbond de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen, het grootste en belangrijkste jeugdvolleybaltoernooi van Nederland. Dit jaar zal het de Volleybaldirect Open 2017-2018 heten. Clubs nemen deel met gelegenheidsteams die zo sterk mogelijk worden samengesteld: jeugdspelers die al uitkomen in seniorencompetities en de landelijke divisies mogen bijvoorbeeld ook gewoon mee doen.

De Nationale Open Jeugd Kampioenschappen is het belangrijkste jeugdtoernooi dat de Nevobo organiseert.
Halve Finale, 17 februari
Finale, 31 maart

Overzicht wedstrijden 5 Spaarnestad-teams op NOJK-halve finale 17 februari 2018

Meisjes A

Spelen in sporthal de Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ Gouda
4 wedstrijden in een poule van 5 teams (tegen Zaanstad, AVVKeistad, Alterno, Halley)
Eerste wedstrijd om 11.00u tegen Zaanstad.
Alleen de nrs. 1 en 2 van de poule spelen kruisfinale.

Meisjes B

Spelen in Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 58, 3443 CT Woerden
5 wedstrijden in poule van 6 teams (tegen Alterno, Forza Hoogland, Dinto, Compaen, Next Volley)
Eerste wedstrijd om 9.45u tegen Dinto
Alleen de nrs. 1 en 2 van de poule spelen kruisfinale.

Meisjes CMV

Spelen in sporthal de Kruisboog, Kruisboog 17, 3994 AE Houten
3 wedstrijden in een poule van 4 teams (tegen Sliedrecht, Webton Hengelo, Devoko Denekamp)
Eerste wedstrijd om 9.45u tegen Sliedrecht
Alleen de nrs. 1 en 2 van de poule spelen kruisfinale

Jongens B

Spelen in sporthal de Meerwaarde, Rietberglaan 6, 3771 RD Barneveld
4 wedstrijden in een poule van 5 teams (tegen SSS Barneveld, Alterno, EVV Elburg, Taurus)
Eerste wedstrijd om 11.00u tegen SSS
Nr.1 van de poule plaatst zich direct, nr.2 speelt kruisfinale

Jongens C

Spelen in sporthal Veenendaal-West, Veenslag 70, 3905 SL Veenendaal
3 wedstrijden in een poule van 4 teams (tegen Sliedrecht, Taurus, VCE/PSV)
Eerste wedstrijd om 11.00u tegen VCE/PSV
Nr.1 van de poule plaatst zich direct, nrs. 2 en 3 spelen kruisfinale