Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Tellers

Bij wedstrijden in de divisies worden uitgebreidere formulieren gebruikt, die door een aparte teller moeten worden ingevuld.

Hiervoor is een clubje mensen die dit bij toerbeurt verzorgen.

De indeling staat hieronder.

Indeling tellers
Datum Tijd Thuisteam Teller 1 Teller 2
4-nov 13:00 Spaarnestad DS 3 Hans Faase -
4-nov 15:00 Spaarnestad DS 2 Marcel Koper -
4-nov 17:00 Spaarnestad HS 2 Hans Faase -
4-nov 17:00 Spaarnestad DS 1 Esther Gerritsen Andrea Boerakker
4-nov 19:00 Spaarnestad HS 1 Daphne La Haye Heidi Bosscha
11-nov 15:00 Spaarnestad DS 2 Hans Faase -
11-nov 17:00 Spaarnestad HS 2 Jaap Uildriks Wim te Riele
11-nov 19:00 Spaarnestad HS 1 Hans Faase Marcel Koper
18-nov 14:00 Spaarnestad DS 2 Hans Faase -
25-nov 15:00 Spaarnestad DS 3 Hans Faase -
25-nov 17:00 Spaarnestad DS 1 Esther Gerritsen Marcel Koper
2-dec 15:00 Spaarnestad DS 2 Hans Faase -
2-dec 17:00 Spaarnestad HS 2 Jaap Grol Wim te Riele
2-dec 17:00 Spaarnestad DS 1 Brigit van Luijk Marcel Koper
2-dec 19:00 Spaarnestad DS 3 Hans Faase -
2-dec 19:00 Spaarnestad HS 1 Jaap Uildriks Marcel Koper
16-dec 15:00 Spaarnestad DS 2 Hans Faase -
16-dec 17:00 Spaarnestad HS 2 Jaap Uildriks Wim te Riele
16-dec 17:00 Spaarnestad DS 1 Jaap Grol Marcel Koper
16-dec 19:00 Spaarnestad DS 3 Hans Faase Andrea Boerakker
16-dec 19:00 Spaarnestad HS 1 Brigit van Luijk Marcel Koper
20-jan 13:00 Spaarnestad DS 3 Marcel Koper -
20-jan 15:00 Spaarnestad DS 2 Jaap Grol -
20-jan 17:00 Spaarnestad HS 2 Jaap Uildriks Wim te Riele
20-jan 17:00 Spaarnestad DS 1 Esther Gerritsen Andrea Boerakker
20-jan 19:00 Spaarnestad HS 1 Hans Faase Marcel Koper
3-feb 15:00 Spaarnestad DS 2 Jaap Grol -
3-feb 17:00 Spaarnestad HS 2 Jaap Grol Wim te Riele
3-feb 17:00 Spaarnestad DS 1 Brigit van Luijk Marcel Koper
3-feb 19:00 Spaarnestad DS 3 Hans Faase -
3-feb 19:00 Spaarnestad HS 1 Jaap Uildriks Marcel Koper
10-mrt 15:00 Spaarnestad DS 3 Hans Faase -
10-mrt 17:00 Spaarnestad DS 1 Jaap Uildriks Marcel Koper
17-mrt 15:00 Spaarnestad DS 2 Hans Faase -
17-mrt 17:00 Spaarnestad HS 2 Esther Gerritsen Andrea Boerakker
17-mrt 19:00 Spaarnestad HS 1 Daphne La Haye Heidi Bosscha
7-apr 15:00 Spaarnestad DS 2 Jaap Grol -
7-apr 17:00 Spaarnestad HS 2 Hans Faase Wim te Riele
7-apr 17:00 Spaarnestad DS 1 Daphne La Haye Heidi Bosscha
7-apr 19:00 Spaarnestad DS 3 Brigit van Luijk -
7-apr 19:00 Spaarnestad HS 1 Jaap Grol Marcel Koper
21-apr 13:00 Spaarnestad DS 3 Hans Faase -
21-apr 15:00 Spaarnestad DS 2 Daphne La Haye Heidi Bosscha
21-apr 17:00 Spaarnestad HS 2 Esther Gerritsen Andrea Boerakker
21-apr 17:00 Spaarnestad DS 1 Jaap Grol Marcel Koper
21-apr 19:00 Spaarnestad HS 1 Jaap Uildriks Marcel Koper