Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Trainingsrooster

Trainingsrooster
 
Maandag
 
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
17:30-19:00Jongens B1Bart KeesomBeyneshal1
17:30-19:00Jongens A1Johan KooistraBeyneshal2
17:30-19:00Jongens C1Jeroen SyrierBeyneshal3
17:30-19:00Meisjes B3Jelle VogelsBeyneshal4
17:00-19:00Meisjes A1Marly BakKennemer Sportcenter1
19:30-22:00Zitvolleybal 1Robin de HaanKennemer Sportcenter1
17:00-19:00Meisjes C1Marjo KortelingKennemer Sportcenter2
19:00-20:30Meisjes B2Marjo KortelingKennemer Sportcenter2
20:30-22:00Dames 12Anne KimsmaKennemer Sportcenter2
17:30-19:00Meisjes C2Kelly SeltenKennemer Sportcenter3
19:00-22:00Dames 1Vera KoenenKennemer Sportcenter3
17:30-19:00Meisjes A2Sanne HeijtingKennemer Sportcenter4
19:00-21:00Dames 5Marco ReemerKennemer Sportcenter4
21:00-22:30Dames 19Milan ThorigKennemer Sportcenter4
17:30-19:00Meisjes B4 & Meisjes B5
& Meisjes B6
Eva GriffioenKennemer Sportcenter5
19:00-21:00Heren 3Kennemer Sportcenter5
21:00-22:30Heren 6Roger VeluKennemer Sportcenter5
17:30-19:00Meisjes B4 & Meisjes B5
& Meisjes B6
Jochem den NijsKennemer Sportcenter6
19:00-20:30Dames 6Rudie DoppKennemer Sportcenter6
20:30-22:30Dames 2Jur van der TuukKennemer Sportcenter6
 
Dinsdag
 
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
18:00-21:00Dames 1 & Talentengroep 1 damesBeyneshal1
21:00-23:00Heren 1Beyneshal1
17:30-19:00Talentengroep jongensJan KoehorstBeyneshal2
19:00-21:00Talentengroep 1 herenBeyneshal2
21:00-22:30Heren 13 & Heren 17Beyneshal2
17:30-19:00Meisjes C3Kjell van BusselBeyneshal3
19:00-21:00Dames 3Mirjam CramerBeyneshal3
21:00-22:30Dames 2e klasse extra & Dames 3e klasse extraBeyneshal3
17:30-19:00Meisjes B1Menno AssendelftBeyneshal4
19:30-21:00Recreanten groep 3Dirk SnikkersKennemer Sportcenter1
19:30-21:00Recreanten groep 3Dirk SnikkersKennemer Sportcenter2
19:30-21:00Recreanten groep 3Dirk SnikkersKennemer Sportcenter3
 
Woensdag
 
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
17:30-19:00Tweede minitraining ABeyneshal1
17:30-19:00Tweede minitraining BBeyneshal2
17:30-19:00Meisjes B2Marjo KortelingBeyneshal3
19:30-21:00Dames 13Beyneshal3
21:00-22:30Heren 5Patricia ten AsbroekBeyneshal3
19:00-21:00Dames 5Matthijs van EssenBeyneshal4
21:00-22:30Heren 12Beyneshal4
18:00-19:30Meisjes C2Annelieke HurkmansKennemer Sportcenter1
17:30-19:30Meisjes A1Kennemer Sportcenter2
20:00-21:30Recreanten groep 2Roel RemeijerSpaarnehal3
20:00-21:30Recreanten groep 2Roel RemeijerSpaarnehal4
 
Donderdag
 
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
17:30-19:00Meisjes B1Menno AssendelftBeyneshal1
19:00-21:00Dames 1Vera KoenenBeyneshal1
21:00-23:00Heren 2Beyneshal1
17:30-19:00Jongens C1Johan KooistraBeyneshal2
19:00-21:00Heren 1Beyneshal2
21:00-22:30Dames 7Beyneshal2
17:30-19:00Meisjes A2 & Meisjes A3
& Meisjes A4
Sanne HeijtingBeyneshal3
19:00-21:00Dames 2Jur van der TuukBeyneshal3
20:45-22:30Dames 6Ruben WesterBeyneshal3
17:30-19:00Meisjes A2 & Meisjes A3
& Meisjes A4
Eva GriffioenBeyneshal4
18:00-19:30Meisjes C1Anne VerhalleDoelenzaal1
19:30-21:00Dames 18Piet RozendaalDoelenzaal1
21:00-22:30Heren 9Piet RozendaalDoelenzaal1
18:00-19:30Jongens A1Jaap VosKennemer Sportcenter1
19:30-21:00Dames 14 & Dames 15
& Dames 16
Arie-Jan van der SchaafKennemer Sportcenter1
21:00-22:30Dames 10Astrid ZwartKennemer Sportcenter1
18:00-19:30Meisjes B3 & Meisjes B4
& Meisjes B5 & Meisjes B6
Chris KolloffelKennemer Sportcenter2
19:30-21:00Dames 14 & Dames 15
& Dames 16
Ruurd PalstraKennemer Sportcenter2
21:00-22:30Heren 10 & Heren 11Kennemer Sportcenter2
18:00-19:30Meisjes B3 & Meisjes B4
& Meisjes B5 & Meisjes B6
Jelle VogelsKennemer Sportcenter3
19:30-21:00Heren 7Marco HoldorpKennemer Sportcenter3
21:00-22:30Heren 4Kennemer Sportcenter3
18:00-19:30Jongens B1Bart KeesomKennemer Sportcenter4
19:30-21:00Dames 8 & Dames 9
& Dames 11
Astrid ZwartKennemer Sportcenter4
21:00-22:30Dames 4Jan KoehorstKennemer Sportcenter4
18:00-19:30Meisjes C4 & Meisjes C5
& Meisjes C6
Nina BestemanKennemer Sportcenter5
19:30-21:00Dames 8 & Dames 9
& Dames 11
Dirk SnikkersKennemer Sportcenter5
21:00-22:30Dames 17Johan RijkersKennemer Sportcenter5
18:00-19:30Meisjes C4 & Meisjes C5
& Meisjes C6
Sophie GelukKennemer Sportcenter6
19:30-21:30Dames 3Mirjam CramerKennemer Sportcenter6
19:30-21:00Heren 8Jan SiertsemaKennemer/Sterrencollege7
21:00-22:30Recreanten groep 1Marcel KoperKennemer/Sterrencollege7
19:30-21:00Heren 15 & Heren 16Roel RemeijerKennemer/Sterrencollege8
19:30-21:00Jongens A2Barbara BaanKennemer/Sterrencollege9
 
Vrijdag
 
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
16:00-17:30Minigroep 5Remco DamenBeyneshal1
17:30-19:00Minigroep 6Sophie GelukBeyneshal1
16:00-17:30Minigroep 8Hans van de WassenbergBeyneshal2
17:30-19:00Minigroep 7Anne VerhalleBeyneshal2
16:00-17:30Minigroep 9Nina BestemanBeyneshal3
17:30-19:00Minigroep 1Nina BestemanBeyneshal3
16:00-17:30Minigroep 10Tessa MoreeBeyneshal4
17:30-19:00Minigroep 3Jeroen SyrierBeyneshal4
16:00-17:30Minigroep 11Tessa MoreeBeyneshal5
17:30-19:00Minigroep 2Tessa MoreeBeyneshal5
16:00-17:30Minigroep 12Jessica den NijsBeyneshal6
17:30-19:00Minigroep 4Elisa van den HovenBeyneshal6
19:30-21:00Heren 14Patricia ten AsbroekDoelenzaal1