Coronaprotocol
Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Contact

Wedstrijdinfo

Wedstrijdkalender
De wedstrijden van 18 september 2021
Datum Tijd Sporthal Poule Thuis team Uit team Uitslag
Sat 18-09 13:00 't Bolwerck MB2D1 MOVE MB 2Spaarnestad MB 3-
Sat 18-09 13:00 't Bolwerck MC2A1 MOVE MC 1Madjoe MC 2-
Sat 18-09 15:00 't Bolwerck MAHA1 MOVE MA 1NIVO MA 1-
Sat 18-09 19:30 Activiahal TDB SOMAS/Activia DS 1Spaarnestad DS 1-
Sat 18-09 09:00 Beyneshal MA2C1 00-
Sat 18-09 09:00 Beyneshal MA2D1 Spaarnestad MA 6V.V.Ouderkerk MA 1-
Sat 18-09 09:00 Beyneshal MC1B1 Spaarnestad MC 2Zaanstad MC 1-
Sat 18-09 10:30 Beyneshal JCHA1 Spaarnestad JC 1Kalinko JC 1-
Sat 18-09 10:30 Beyneshal JC1A1 Spaarnestad JC 2VCH JC 1-
Sat 18-09 10:30 Beyneshal MA2C1 Spaarnestad MA 5vv Jonas MA 1-
Sat 18-09 12:30 Beyneshal H2C Spaarnestad HS 8Spaarnestad HS 10-
Sat 18-09 12:30 Beyneshal JA1A1 Spaarnestad JA 2US JA 1-
Sat 18-09 12:30 Beyneshal MC2A1 Spaarnestad MC 4Simokos MC 2-
Sat 18-09 14:30 Beyneshal 2CH Spaarnestad HS 2Cito HS 1-
Sat 18-09 11:00 Blauwwit JC2A1 VV Amsterdam JC 1VCH JC 3-
Sat 18-09 11:00 Blauwwit MB1B1 VV Amsterdam MB 1AMVJ-Martinus MB 1-
Sat 18-09 11:00 Blauwwit MB3A1 VV Amsterdam MB 3Spaarnestad MB 4-
Sat 18-09 13:00 Blauwwit 3AD VV Amsterdam DS 1vv Jonas DS 1-
Sat 18-09 13:00 Blauwwit MA1C1 VV Amsterdam MA 1vv Nederhorst MA 1-
Sat 18-09 13:00 Blauwwit MC2B1 VV Amsterdam MC 1Spaarnestad MC 3-
Sat 18-09 15:00 Blauwwit DPB VV Amsterdam DS 3VV Utrecht DS 4-
Sat 18-09 15:00 Blauwwit JA1A1 VV Amsterdam JA 1Alvoco JA 1-
Sat 18-09 17:00 Blauwwit DPA VV Amsterdam DS 2vv Jonas DS 2-
Sat 18-09 17:00 Blauwwit 3AH VV Amsterdam HS 2vv Jonas HS 1-
Sat 18-09 19:00 Blauwwit 2CH VV Amsterdam HS 1Thor HS 1-
Sat 18-09 19:30 De Altis THB Inter Rijswijk HS 1VV Utrecht HS 1-
Sat 18-09 17:15 De Basis THB Sliedrecht Sport HS 2USV Protos HS 1-
Sat 18-09 15:30 De Bloemerd 2CD Erfrechtplanning Leython DC DSQuadrant Bouw VTC Woerden DS 1-
Sat 18-09 15:00 De Bunt 2CD Sovoco DS 1Prima Donna Kaas Huizen DS 1-
Sat 18-09 19:30 De Bunt THB Axell Claims / Sovoco HS 1Compaen HS 1-
Sat 18-09 16:00 De Doorbraak JA1A1 Dinto JA 1K.V.A. JA 1-
Sat 18-09 16:00 De Doorbraak JB2A1 Dinto JB 1Madjoe JB 1-
Sat 18-09 18:00 De Doorbraak 2CD Bejo/Dinto DS 1Compaen DS 1-
Sat 18-09 14:00 De Greep MA1C1 Compaen MA 2VCH MA 2-
Sat 18-09 19:00 De Korref THB Peelpush HS 1Spaarnestad HS 1-
Sat 18-09 18:30 De Limiet 2CD Zovoc DS 1Departyshop.nl VIVES DS 1-
Sat 18-09 17:15 De Looierij EZ Apollo Mill XZ 1Volley Tilburg XZ 1-
Sat 18-09 12:00 De Opgang H1B Wham Wham HS 2FYGI Armixtos HS 1-
Sat 18-09 12:00 De Opgang JC2A1 Wham Wham JC 1Spaarnestad JC 3-
Sat 18-09 11:00 De Walvis JB2A1 vv Jonas JB 1US JB 1-
Sat 18-09 11:00 De Walvis MB2D1 vv Jonas MB 1Zaanstad MB 2-
Sat 18-09 11:00 De Walvis MB2C1 vv Jonas MB 2Clam Dycke MB 3-
Sat 18-09 11:00 De Walvis MC3C1 vv Jonas MC 1SAS'70 MC 1-
Sat 18-09 19:00 De Zebra TDB VollinGo DS 1Volley Tilburg DS 1-
Sat 18-09 17:00 Diemen D1B Smashing '72 DS 1MOVE DS 3-
Sat 18-09 17:00 Diemen MC1B1 Smashing '72 MC 1Albatros MC 1-
Sat 18-09 17:00 Diemen MC2B1 Smashing '72 MC 2AMVJ-Martinus MC 1-
Sat 18-09 14:00 Harenkarspel DPA De Boemel DS 1SVU DS 1-
Sat 18-09 14:30 Houtrust sporthal 2CD Kalinko DS 1Scherp Volleybal-
Sat 18-09 17:00 Kerkelanden 3AD Gemini S DS 1Madjoe DS 1-
Sat 18-09 19:00 Kerkelanden D2E Gemini S DS 2SAS'70 DS 2-
Sat 18-09 17:00 Kruisboog 2CD Taurus DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 18-09 12:30 Nieuwe Bankrashal MA2D1 AMVJ-Martinus MA 2AMVJ-Martinus MA 3-
Sat 18-09 14:15 Nieuwe Bankrashal MA1C1 AMVJ-Martinus MA 1Spaarnestad MA 4-
Sat 18-09 14:30 Oostgaarde 2CH VCN HS 2US HS 1-
Sat 18-09 17:00 Oostgaarde TDB VCN DS 2Bende Services Thor DS 1-
Sat 18-09 09:00 Prima Donna Kaas Arena JCHA1 Prima Donna Kaas Huizen JC 1Inter Rijswijk JC 1-
Sat 18-09 13:00 Prima Donna Kaas Arena JAHA1 Prima Donna Kaas Huizen JA 1Spaarnestad JA 1-
Sat 18-09 10:30 Sportcomplex Amerena JBHA1 AVV Keistad JB 1Prima Donna Kaas Huizen JB 1-
Sat 18-09 12:30 Sportcomplex Amerena JAHA1 AVV Keistad JA 1Compaen JA 1-
Sat 18-09 14:30 Sportcomplex Amerena 3AD AVV Keistad DS 2Team Imbema US DS 3-
Sat 18-09 16:30 Sportcomplex Amerena 3AH AVV Keistad HS 2Spaarnestad HS 3-
Sat 18-09 16:30 Sportcomplex Amerena TDB ITC Groep/AVV Keistad DS 1Pharmafilter US DS 1-
Sat 18-09 17:00 Sporthal Zeeburgereiland 3AD Rauw Brouwers Armixtos DS 2Spaarnestad DS 3-
Sat 18-09 14:30 Sporthuis Abcoude MC2B1 Abcoude MC 1Spaarnestad MC 5-
Sat 18-09 09:30 Topsportcentrum De Koog JC2A1 Zaanstad JC 1Madjoe JC 2-
Sat 18-09 09:30 Topsportcentrum De Koog MC2B1 Zaanstad MC 2Atalante MC 1-
Sat 18-09 11:15 Topsportcentrum De Koog JBHA1 Zaanstad JB 1Spaarnestad JB 1-
Sat 18-09 11:15 Topsportcentrum De Koog MAHA1 Zaanstad MA 1Alvoco MA 1-
Sat 18-09 11:15 Topsportcentrum De Koog MA1B1 Zaanstad MA 2VCH MA 1-
Sat 18-09 14:00 Topsportcentrum De Koog DPA Zaanstad DS 4MOVE DS 1-
Sat 18-09 14:00 Topsportcentrum De Koog D1B Zaanstad DS 5Wham Wham DS 2-
Sat 18-09 16:00 Topsportcentrum De Koog 3AD Zaanstad DS 2V.V.Ouderkerk DS 1-
Sat 18-09 16:00 Topsportcentrum De Koog 3AH Zaanstad HS 2US HS 2-
Sat 18-09 19:30 Topsportcentrum De Koog THB Zaanstad HS 1Donki Sjot HS 1-
Sat 18-09 14:00 TU-Sportcentrum 2CH Punch HS 1Banierhuis Taurus HS 2-
Sat 18-09 17:00 VoCASA-hal TDB VoCASA DS 1Rabobank Orion Volleybal Doeti-
Sat 18-09 20:00 West THB MKB Accountants/VCV HS 1Volley Tilburg HS 1-
Sat 18-09 14:45 Wethouder Verheijhal MB2D1 Albatros MB 2K.V.A. MB 1-
Sat 18-09 16:30 Wethouder Verheijhal JA2A1 Albatros JA 1Spaarnestad JA 3-
Sat 18-09 16:30 Wethouder Verheijhal MB1B1 Albatros MB 1Spaarnestad MB 1-
Sat 18-09 17:00 Wormer Sporthal D1B VCC'92 DS 2Alvoco DS 1-
Sat 18-09 17:00 Wormer Sporthal MA1B1 VCC'92 MA 1Albatros MA 2-
Sat 18-09 19:00 Wormer Sporthal H2C VCC'92 HS 3AMVJ-Martinus HS 1-
Sat 18-09 19:00 Zuiderpoort TDB Ledûb Volleybal DS 1Sliedrecht Sport DS 2-