Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 15 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Bernice van Staalduinepasser/loper
0Marrit Koenpasser/loper
0Sophie Volkerink
26Prescilla Uijtewaalpasser/loper
41Iris Achtereektepasser/loper
47Dian Purnamasari
84Linda Elmers (aanv.)spelverdeling
119Gitta Zaeschke
128Daniƫlle Samson
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Linda Selhorst
Meetrainers
Yola de Lange
Thirza Maurits - Haasnoot

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
30-sep 21:00 3000D3D CH Spaarnestad DS 16 Iris Achtereekte

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=15 OR lijnr2_team_id=15) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
KDO DS 1 1540
V.V.Ouderkerk DS 3 1540
SAS'70 DS 2 1540
Oradi/Omnia DS 2 1431
Spaarnestad DS 14 1431
VHZ DS 5 1113
SAS'70 DS 3 1113
Oradi/Omnia DS 3 0000
V.V.Ouderkerk DS 2 0000
10 Atalante DS 4 1004
11 Spaarnestad DS 15 1004
12 VHZ DS 4 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 16-0919:15Spaarnestad DS 15V.V.Ouderkerk DS 30-4
Wed 23-0920:45BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 2Spaarnestad DS 15-
Wed 30-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 15Oradi/Omnia DS 3-
Fri 09-1021:15De BoeiAtalante DS 4Spaarnestad DS 15-
Wed 21-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 15Oradi/Omnia DS 2-
Mon 26-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 15KDO DS 1-
Mon 02-1120:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 2Spaarnestad DS 15-
Wed 11-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 15SAS'70 DS 2-
Thu 19-1119:15de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 15-
Thu 19-1119:15de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 15-
Wed 25-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 15VHZ DS 4-
Mon 30-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 14Spaarnestad DS 15-
Fri 11-1219:15EstafetteVHZ DS 5Spaarnestad DS 15-
Wed 16-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 15VHZ DS 5-
Mon 18-0119:30Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 3Spaarnestad DS 15-
Wed 27-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 15Atalante DS 4-
Mon 01-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 15Spaarnestad DS 14-
Wed 10-0220:15KDO sporthalKDO DS 1Spaarnestad DS 15-
Wed 17-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 15V.V.Ouderkerk DS 2-
Thu 11-0321:00de SchegSAS'70 DS 2Spaarnestad DS 15-
Thu 11-0321:00de SchegSAS'70 DS 2Spaarnestad DS 15-
Wed 17-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 15SAS'70 DS 3-
Fri 26-0320:30EstafetteVHZ DS 4Spaarnestad DS 15-
Wed 14-0419:15BindelwijkV.V.Ouderkerk DS 3Spaarnestad DS 15-