Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 16 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Ouassima Foudailihoofdblokkering
18Floor de Ruiterhoofdblokkering
32Enola Negenmanpasser/loper
64Merel Holdorp (aanv.)spelverdeling
67Deniz Gulspelverdeling
68Myrthe van Voornveldpasser/loper
69Sanne Mantelpasser/loper
72Jamilla Grauwelmanpasser/loper
78Nikita Nijhuisspelverdeling
TrainerCoach
Sylvain Koning
TC Contactpersoon
Linda Selhorst

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
30 september 2020 begin eind
2 december 2020 begin eind
17 februari 2021 begin eind
17 maart 2021 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
30-sep 19:15 3000D3E EF Spaarnestad DS 15 Deniz Gul

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=16 OR lijnr2_team_id=16) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Clam Dycke DS 4 1540
Voluit DS 2 1540
vv Jonas DS 6 1540
Spaarnestad DS 16 1431
Spaarnestad DS 13 1332
Voluit DS 3 1223
Smashing Velsen '96 DS 4 1113
VIP DS 7 0000
FHC '91 DS 1 1004
10 vv Jonas DS 5 1004
11 FHC '91 DS 2 1004
12 Compaen DS 6 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 16-0919:15Spaarnestad DS 16Smashing Velsen '96 DS 43-1
Fri 25-0921:15Sportzaal TriasClam Dycke DS 4Spaarnestad DS 16-
Wed 30-0921:00BeyneshalSpaarnestad DS 16vv Jonas DS 6-
Thu 08-1020:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 2Spaarnestad DS 16-
Wed 21-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 16FHC '91 DS 1-
Mon 26-1019:30SpaarnehalFHC '91 DS 1Spaarnestad DS 16-
Wed 04-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16FHC '91 DS 2-
Thu 12-1120:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 3Spaarnestad DS 16-
Fri 20-1119:00De KarekietVIP DS 7Spaarnestad DS 16-
Wed 25-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Spaarnestad DS 13-
Wed 02-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16vv Jonas DS 5-
Wed 13-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Clam Dycke DS 4-
Fri 22-0119:30De Walvisvv Jonas DS 6Spaarnestad DS 16-
Fri 05-0219:30De Walvisvv Jonas DS 5Spaarnestad DS 16-
Mon 15-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 13Spaarnestad DS 16-
Wed 17-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Voluit DS 2-
Wed 03-0319:30SpaarnehalFHC '91 DS 2Spaarnestad DS 16-
Wed 10-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Voluit DS 3-
Wed 17-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 16VIP DS 7-
Fri 16-0420:45ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 4Spaarnestad DS 16-