Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 2 - regiodivisie
Rugnr.NaamPositie
0Meike Botermanhoofdblokkering
16Marije Boutersepasser/loper
19Meike van Essenpasser/loper
23Elma Snijderspelverdeling
39Tessa Vonkpasser/loper
41Anne Verhallehoofdblokkering
43Ella Gontondiagonaal
63Daniek Niggebruggelibero
77Eva Griffioendiagonaal
86Iris Nieuwlanddiagonaal
113Anne-Roos Wedaspelverdeling
TrainerCoach
Bart KeesomBart Keesom
TC Contactpersoon
Monica de Lange
Meetrainers
Indra Toppasser/loper

Training
DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal321:00 - 23:00
DonderdagKennemer Sportcenter321:00 - 23:00

Datum Vanaf Tot
31 oktober 2020 eind opruimen
21 november 2020 eind opruimen
23 januari 2021 eind opruimen
6 maart 2021 12:30 ombouw

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
7-okt 20:00 3000D2C JK Spaarnestad DS 12 Daniek Niggebrugge

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=2 OR lijnr2_team_id=2) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='3BD' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Bende Services Thor DS 2 1540
Departyshop.nl VIVES DS 1 1540
VOLEVO DS 1 1540
VSTS DS 1 1332
fietsbezorgd.nl Switch DS 1 1332
VV Utrecht DS 3 1223
Irene DS 1 1223
ZVH DS 1 0000
Zovoc DS 1 0000
10 Inter Rijswijk DS 2 1004
11 Spaarnestad DS 2 1004
12 DVC DS 1 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0913:00Spaarnestad DS 2VOLEVO DS 10-4
Sat 26-0917:30BeyneshalSpaarnestad DS 2Bende Services Thor DS 2-
Sat 03-1019:00IJsselhalDepartyshop.nl VIVES DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 10-1019:00BeyneshalSpaarnestad DS 2VV Utrecht DS 3-
Sat 17-1016:15SwanlaZVH DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 24-1015:30De WaardBende Services Thor DS 2Spaarnestad DS 2-
Sat 31-1017:00BeyneshalSpaarnestad DS 2VSTS DS 1-
Sat 14-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Irene DS 1-
Sat 21-1119:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Zovoc DS 1-
Sat 28-1116:15BeyneshalSpaarnestad DS 2fietsbezorgd.nl Switch DS 1-
Sat 12-1214:15MarimbahalInter Rijswijk DS 2Spaarnestad DS 2-
Sat 19-1218:30Dorpshuis CustwijckDVC DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 23-0119:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Departyshop.nl VIVES DS 1-
Sat 30-0116:00Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 3Spaarnestad DS 2-
Sat 06-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 2ZVH DS 1-
Sat 13-0216:30De SporthoeveVSTS DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 20-0217:00BeyneshalSpaarnestad DS 2Inter Rijswijk DS 2-
Sat 06-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 2DVC DS 1-
Sat 13-0314:00Kees BoekehalIrene DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 20-0320:15De LimietZovoc DS 1Spaarnestad DS 2-
Thu 25-0319:30Nieuw Welgelegenfietsbezorgd.nl Switch DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 17-0416:00De FluitVOLEVO DS 1Spaarnestad DS 2-