Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 3 - promotieklasse
Rugnr.NaamPositie
0Cecil de Graaffhoofdblokkering
0Chris de Jonghoofdblokkering
25Joost Hueskenpasser/loper
26Maarten Geenenhoofdblokkering
27Henk van Dijkspelverdeling
33Jaap Vosdiagonaal
37Stefan van Offenbeeklibero
38Arjan van Duinenspelverdeling
43Maarten van der Kuipspelverdeling
47Guy Hautemanndiagonaal
82Mats Beentjeshoofdblokkering
88Sander van den Beldspelverdeling
115Maarten van den Beldpasser/loper
TrainerCoach
Jaap Vos

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal221:00 - 22:30
DonderdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
26 september 2020 eind opruimen
12 december 2020 eind opruimen
6 februari 2021 eind opruimen
20 februari 2021 16:30 ombouw
13 maart 2021 eind opruimen
17 april 2021 eind opruimen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
26-sep 15:00 3000HPB HD Spaarnestad HS 5 Stefan van Offenbeek
19-okt 21:00 3000H1B JL Spaarnestad HS 6 Jaap Vos

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=33 OR lijnr2_team_id=33) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='HPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Zaanstad HS 3 1540
Prima Donna Kaas Huizen HS 3 1431
Spaarnestad HS 3 1431
Keizer Otto-Trivolley HS 1 1431
Voleem HS 1 1332
Forza Hoogland HS 1 1223
Gemini S HS 2 1113
Almere Buiten HS 1 1113
Madjoe HS 3 1113
10 Sovoco HS 2 0000
11 VV Amsterdam HS 3 0000
12 K.V.A. HS 1 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 18-0920:15Almere Buiten HS 1Spaarnestad HS 31-3
Sat 26-0919:30BeyneshalSpaarnestad HS 3Madjoe HS 3-
Sat 03-1015:00De BuntSovoco HS 2Spaarnestad HS 3-
Sat 24-1019:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Prima Donna Kaas Huizen HS 3-
Thu 29-1019:45De LunetKeizer Otto-Trivolley HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 14-1115:00Sportcentrum de PijpK.V.A. HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 21-1117:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Zaanstad HS 3-
Sat 28-1116:15Huis van EemnesVoleem HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 12-1219:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Gemini S HS 2-
Sat 09-0119:00BlauwwitVV Amsterdam HS 3Spaarnestad HS 3-
Fri 15-0119:15De DrechtMadjoe HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 23-0119:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Sovoco HS 2-
Fri 29-0121:30Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 06-0219:00BeyneshalSpaarnestad HS 3VV Amsterdam HS 3-
Sat 13-0217:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Keizer Otto-Trivolley HS 1-
Sat 20-0215:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Forza Hoogland HS 1-
Sat 06-0315:00NieuwlandForza Hoogland HS 1Spaarnestad HS 3-
Sat 13-0319:00BeyneshalSpaarnestad HS 3K.V.A. HS 1-
Sat 20-0315:15Topsportcentrum De KoogZaanstad HS 3Spaarnestad HS 3-
Sat 27-0319:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Voleem HS 1-
Sat 10-0417:00KerkelandenGemini S HS 2Spaarnestad HS 3-
Sat 17-0419:00BeyneshalSpaarnestad HS 3Almere Buiten HS 1-