Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 5 - promotieklasse
Rugnr.NaamPositie
25Hans van Ingenpasser/loper
28Luuk Snijderspelverdeling
41Dick Visserhoofdblokkering
46Rikkert van der Waterenpasser/loper & diagonaal
56Hans van de Wassenbergpasser/loper
70Just Labohmlibero
81Herman IJzermandiagonaal
93Eugene La Haye (aanv.)spelverdeling
109Arjan de Langehoofdblokkering
124Mark Posthoofdblokkering
TrainerCoach
Maurice Nelissen
TC Contactpersoon
Hans van Ingen

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagBeyneshal221:00 - 22:30
DonderdagBeyneshal321:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
10 oktober 2020 14:30 ombouw
31 oktober 2020 16:30 ombouw
12 december 2020 13:00 ombouw
27 maart 2021 eind opruimen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
26-sep 19:00 3000HPA JB Spaarnestad HS 3 Hans van Ingen

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=35 OR lijnr2_team_id=35) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
35
35
Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
12-dec 13:30 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad HS 5 Spaarnestad HS 5

Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='HPB' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Madjoe HS 2 1540
MOVE HS 1 1431
Wham Wham HS 1 1431
Spaarnestad HS 5 1332
De Nijs/Dinto HS 1 1223
Smashing '72 HS 1 1113
Spaarnestad HS 4 1113
Netzo HS 1 0000
VCC'92 HS 1 0000
10 SVU HS 1 0000
11 Switch HS 1 0000
12 VVW HS 1 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 16-0920:30De Nijs/Dinto HS 1Spaarnestad HS 52-3
Sat 26-0915:00BeyneshalSpaarnestad HS 5MOVE HS 1-
Sat 03-1013:00DiemenSmashing '72 HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 10-1017:00BeyneshalSpaarnestad HS 5Netzo HS 1-
Sat 17-1016:00Sportcentrum VUSVU HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 31-1015:00BeyneshalSpaarnestad HS 5Switch HS 1-
Sat 07-1117:00BeyneshalSpaarnestad HS 5Wham Wham HS 1-
Sat 21-1113:00BeyneshalSpaarnestad HS 5VCC'92 HS 1-
Fri 27-1120:45De DarsVVW HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 12-1217:00BeyneshalSpaarnestad HS 5Madjoe HS 2-
Tue 12-0120:45't BolwerckMOVE HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 23-0113:00BeyneshalSpaarnestad HS 5Smashing '72 HS 1-
Tue 26-0119:00ZeeburghalNetzo HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 06-0215:00BeyneshalSpaarnestad HS 5SVU HS 1-
Sat 13-0215:00BeyneshalSpaarnestad HS 4Spaarnestad HS 5-
Thu 18-0219:30Nieuw WelgelegenSwitch HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 20-0215:00BeyneshalSpaarnestad HS 5Spaarnestad HS 4-
Sat 06-0313:30De OpgangWham Wham HS 1Spaarnestad HS 5-
Wed 17-0320:00Wormer SporthalVCC'92 HS 1Spaarnestad HS 5-
Sat 27-0313:00BeyneshalSpaarnestad HS 5VVW HS 1-
Fri 09-0421:00De DrechtMadjoe HS 2Spaarnestad HS 5-
Sat 17-0417:00BeyneshalSpaarnestad HS 5De Nijs/Dinto HS 1-