Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 8 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Yvan Stemmerik
0Jon Imazpasser/loper & diagonaal
0Lodewijk Hemmes
45Jochem Mertenspasser/loper
63Rens Pleijsterpasser/loper
73Dennis Blesgraafspelverdeling
95Sylvain Koninghoofdblokkering
104Remi van Opzeelanddiagonaal
129Jorrit Liestingpasser/loper
TrainerCoach
Tim Hilverts
Meetrainers
Sander Eekhout
Leon Gommersspelverdeling

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
11 november 2020 begin eind
25 november 2020 begin eind
13 januari 2021 begin eind
27 januari 2021 begin eind
10 februari 2021 begin eind
7 april 2021 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
21-okt 19:15 3000D3E EB Spaarnestad DS 15 Jorrit Liesting

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=38 OR lijnr2_team_id=38) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Smash '86 HS 1 1540
SAS'70 HS 2 1540
AMVJ-Martinus HS 1 1540
Voluit HS 1 1431
The Setfighters - Reunited HS1332
Spaarnestad HS 8 1223
Spaarnestad HS 9 1113
Veenland HS 1 0000
vv Jonas HS 4 1004
10 Atalante HS 2 1004
11 VCC'92 HS 3 1004
12 The Setfighters HS 1 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 16-0921:00Spaarnestad HS 8The Setfighters2-3
Sat 10-1018:30Wormer SporthalVCC'92 HS 3Spaarnestad HS 8-
Wed 21-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Veenland HS 1-
Thu 29-1020:00Sportcentrum UitgeestVoluit HS 1Spaarnestad HS 8-
Fri 06-1121:15De Walvisvv Jonas HS 4Spaarnestad HS 8-
Wed 11-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Atalante HS 2-
Mon 16-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 9Spaarnestad HS 8-
Wed 25-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 8SAS'70 HS 2-
Thu 10-1221:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus HS 1Spaarnestad HS 8-
Wed 16-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Smash '86 HS 1-
Wed 20-0121:00FBK-halSmash '86 HS 1Spaarnestad HS 8-
Wed 27-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 8VCC'92 HS 3-
Fri 05-0221:15WillissteeVeenland HS 1Spaarnestad HS 8-
Wed 10-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Voluit HS 1-
Wed 17-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 8Spaarnestad HS 9-
Fri 12-0319:30De BoeiAtalante HS 2Spaarnestad HS 8-
Thu 25-0319:15de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 8-
Thu 25-0319:15de SchegSAS'70 HS 2Spaarnestad HS 8-
Mon 05-0400:00BeyneshalSpaarnestad HS 8AMVJ-Martinus HS 1-
Wed 07-0421:00BeyneshalSpaarnestad HS 8vv Jonas HS 4-