Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 4 - promotieklasse
Rugnr.NaamPositie
0Wieneke Stavenuiterpasser/loper
0Maike Nieuwenhuizen - Maasspelverdeling
24Marieke van der Nagelpasser/loper
24Marloes van Leenhoofdblokkering
25Steffie Bossinkdiagonaal
31Ines Schornagelspelverdeling
38Esther Dijkstrapasser/loper
42Marieke Oosterhuisdiagonaal
53Ingrid Bak (aanv.)hoofdblokkering
59Barbara Baanpasser/loper
64Femke Hoekstrahoofdblokkering
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Ingrid Bak

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
4 november 2020 begin eind
20 februari 2021 eind opruimen
24 maart 2021 begin eind
31 maart 2021 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=4 OR lijnr2_team_id=4) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPB' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
AVV Keistad DS 3 1540
VCH DS 1 1431
VV Utrecht DS 5 1431
Switch Hooglanderveen DS 1 1431
Forza Hoogland DS 2 1431
Rauw Brouwers Armixtos DS 2 1431
VIVES DS 2 1113
Spaarnestad DS 4 1113
VV Amsterdam DS 3 1113
10 Kids Aktief US DS 4 1113
11 Forza Hoogland DS 3 1113
12 SVU DS 2 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0915:00Forza Hoogland DS 2Spaarnestad DS 43-1
Wed 23-0920:00BeyneshalSpaarnestad DS 4AVV Keistad DS 3-
Sat 03-1017:00Sportcentrum de PijpRauw Brouwers Armixtos DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 10-1013:00BeyneshalSpaarnestad DS 4SVU DS 2-
Sat 31-1016:00AmstelcampusKids Aktief US DS 4Spaarnestad DS 4-
Wed 04-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Switch Hooglanderveen DS 1-
Sat 14-1115:00NieuwlandForza Hoogland DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 21-1119:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VCH DS 1-
Sat 28-1115:00BlauwwitVV Amsterdam DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 12-1213:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VV Utrecht DS 5-
Fri 15-0121:15Sportcomplex AmerenaAVV Keistad DS 3Spaarnestad DS 4-
Sat 06-0216:30IJsselhalVIVES DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 13-0217:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Kids Aktief US DS 4-
Sat 20-0219:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VIVES DS 2-
Fri 26-0221:00Wethouder VerheijhalSVU DS 2Spaarnestad DS 4-
Fri 05-0319:30Dorpshuis De DisselSwitch Hooglanderveen DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 13-0315:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 3-
Wed 17-0319:15FBK-halVCH DS 1Spaarnestad DS 4-
Wed 24-0320:00BeyneshalSpaarnestad DS 4VV Amsterdam DS 3-
Wed 31-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 4Rauw Brouwers Armixtos DS 2-
Sat 10-0418:15Galgenwaard SportcentrumVV Utrecht DS 5Spaarnestad DS 4-
Wed 14-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 4Forza Hoogland DS 2-