Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 11 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Lars Heijnenpasser/loper & diagonaal
0Sander Eekhoutpasser/loper & diagonaal
59Micha Leummenspasser/loper
87Kevin Boelhouwerhoofdblokkering
136Amado Abdallahpasser/loper
146Rene Herremansspelverdeling
TrainerCoach
anoniem

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter521:00 - 22:30
DonderdagKennemer Sportcenter621:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
1 maart 2021 begin eind
15 maart 2021 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
28-sep 19:15 3000D2E CH Spaarnestad DS 7 Lars Heijnen

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=41 OR lijnr2_team_id=41) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H2B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
MOVE HS 2 1540
Wham Wham HS 2 1540
Madjoe HS 5 1431
Compaen HS 4 1431
Spaarnestad HS 10 1113
NIVO HS 2 1113
Compaen HS 5 0000
Spaarnestad HS 11 0000
VVW HS 3 1004
10 Bevok HS 2 1004
11 Clam Dycke HS 2 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 25-0921:15De KersNIVO HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 28-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Wham Wham HS 2-
Fri 09-1019:15De DarsVVW HS 3Spaarnestad HS 11-
Thu 05-1121:45De BeukBevok HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 09-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Spaarnestad HS 10-
Sat 21-1115:45OostzaanCompaen HS 5Spaarnestad HS 11-
Mon 23-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Compaen HS 4-
Mon 30-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11MOVE HS 2-
Tue 08-1220:45't BolwerckMOVE HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 14-1219:15BeyneshalSpaarnestad HS 11NIVO HS 2-
Sat 23-0115:30De OpgangWham Wham HS 2Spaarnestad HS 11-
Mon 25-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 11VVW HS 3-
Fri 05-0219:15De DrechtMadjoe HS 5Spaarnestad HS 11-
Mon 15-0221:00BeyneshalSpaarnestad HS 10Spaarnestad HS 11-
Mon 01-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Bevok HS 2-
Mon 15-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Compaen HS 5-
Sat 27-0315:45OostzaanCompaen HS 4Spaarnestad HS 11-
Mon 29-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 11Madjoe HS 5-