Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Heren 14 - derde klasse
Rugnr.NaamPositie
0Jeroen Verweijhoofdblokkering
0Tim Kolmanpasser/loper
32Jeroen Spanjaartspelverdeling
42Maurizio Dall'Agnoldiagonaal
68Rory Claasepasser/loper
74Rolf Heuvinghspelverdeling
82Mark van Welzenishoofdblokkering
121Jaap Slabbekoornpasser/loper
123Filippe Elberspasser/loper
TrainerCoach
Sander Eekhout

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter519:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
5 oktober 2020 begin eind
9 november 2020 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
28-sep 19:15 3000D3E DG Spaarnestad DS 14 Tim Kolman

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=44 OR lijnr2_team_id=44) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='H3E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad HS 14 1540
VHZ HS 2 1540
Atalante HS 3 1540
Spaarnestad HS 13 1431
VHZ HS 4 1113
VC Allvo HS 4 0000
vv Nederhorst HS 2 0000
SAS'70 HS 4 1004
Eerste Vat Dag HS 1 1004
10 VHZ HS 5 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0921:00Spaarnestad HS 14VHZ HS 54-0
Mon 21-0921:00BeyneshalEerste Vat Dag HS 1Spaarnestad HS 14-
Mon 28-0921:00BeyneshalSpaarnestad HS 14vv Nederhorst HS 2-
Mon 05-1021:00BeyneshalSpaarnestad HS 14VHZ HS 2-
Mon 02-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 13Spaarnestad HS 14-
Mon 09-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 14Atalante HS 3-
Fri 20-1121:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo HS 4Spaarnestad HS 14-
Fri 20-1121:15Topsportcentrum AlmereVC Allvo HS 4Spaarnestad HS 14-
Mon 23-1121:00BeyneshalSpaarnestad HS 14SAS'70 HS 4-
Fri 11-1220:30EstafetteVHZ HS 4Spaarnestad HS 14-
Mon 14-1221:00BeyneshalSpaarnestad HS 14VHZ HS 4-
Mon 11-0121:00BeyneshalSpaarnestad HS 14Eerste Vat Dag HS 1-
Fri 05-0220:30EstafetteVHZ HS 2Spaarnestad HS 14-
Mon 01-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 14Spaarnestad HS 13-
Fri 12-0321:15De BoeiAtalante HS 3Spaarnestad HS 14-
Mon 15-0321:00BeyneshalSpaarnestad HS 14VC Allvo HS 4-
Thu 25-0321:00de SchegSAS'70 HS 4Spaarnestad HS 14-
Thu 25-0321:00de SchegSAS'70 HS 4Spaarnestad HS 14-
Fri 02-0420:30EstafetteVHZ HS 5Spaarnestad HS 14-
Sat 17-0414:30De Blijkvv Nederhorst HS 2Spaarnestad HS 14-