Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 5 - promotieklasse
Rugnr.NaamPositie
0Annemiek de Jongdiagonaal
0Elleke Groothoofdblokkering
36Rosanne van Tolpasser/loper
37Marleen van Haastrechtdiagonaal
39Manon Schaap - Burgmeijerhoofdblokkering
45Kari Aalderspasser/loper
58Jinne Geelenhoofdblokkering
60Nelleke Rensinklibero
62Inge Arfmanpasser/loper
66Meriel Blomspelverdeling
73Anneline Stavenuiterpasser/loper
96Debby Weijersspelverdeling
117Lisette Goedepasser/loper
TrainerCoach
Rudie Dopp
TC Contactpersoon
Monica de Lange

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter619:00 - 21:00

Datum Vanaf Tot
10 oktober 2020 eind opruimen
7 november 2020 eind opruimen
13 februari 2021 14:30 ombouw

Nieuws
02-04-17  Dames 5 kampioen
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
26-sep 10:45 3000MCHA1 DB Spaarnestad MC 1 Debby Weijers

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=5 OR lijnr2_team_id=5) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='DPA' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
SVU DS 1 1540
Lovoc DS 1 1431
MOVE DS 1 1431
Wham Wham DS 1 1431
Compaen DS 2 1431
Simokos DS 1 1113
vv Jonas DS 2 1113
Forza Hoogland DS 1 1113
VV Amsterdam DS 2 1113
10 De Boemel DS 1 0000
11 Spaarnestad DS 5 0000
12 Dinto DS 3 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 24-0920:00HarenkarspelDe Boemel DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 26-0913:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Dinto DS 3-
Sat 03-1018:00OostzaanCompaen DS 2Spaarnestad DS 5-
Sat 10-1019:00BeyneshalSpaarnestad DS 5SVU DS 1-
Sat 24-1017:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Simokos DS 1-
Sat 31-1017:00NieuwlandForza Hoogland DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 07-1119:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Wham Wham DS 1-
Fri 13-1119:30Spz EikenrodeLovoc DS 1Spaarnestad DS 5-
Fri 27-1119:30De Walvisvv Jonas DS 2Spaarnestad DS 5-
Sat 12-1219:00BeyneshalSpaarnestad DS 5MOVE DS 1-
Wed 13-0120:30De DoorbraakDinto DS 3Spaarnestad DS 5-
Sat 23-0113:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Compaen DS 2-
Fri 29-0121:00Wethouder VerheijhalSVU DS 1Spaarnestad DS 5-
Fri 05-0219:15De FlintSimokos DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 13-0217:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Forza Hoogland DS 1-
Sat 20-0215:00BeyneshalSpaarnestad DS 5VV Amsterdam DS 2-
Sat 06-0315:30De OpgangWham Wham DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 13-0317:00BeyneshalSpaarnestad DS 5Lovoc DS 1-
Sat 27-0319:00BeyneshalSpaarnestad DS 5vv Jonas DS 2-
Sat 03-0412:30BlauwwitVV Amsterdam DS 2Spaarnestad DS 5-
Sat 10-0417:00't BolwerckMOVE DS 1Spaarnestad DS 5-
Sat 17-0419:00BeyneshalSpaarnestad DS 5De Boemel DS 1-