Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 6 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
22Annemiek Wilschuthoofdblokkering
22Dewy Gommersspelverdeling
29Roxa van Schuppenpasser/loper
36Tessa Moreepasser/loper
38Manon Aprahamianhoofdblokkering
44Roos Hoogteijlinghoofdblokkering
73Lotte Schuijtpasser/loper
89Joyce Heopasser/loper
TrainerCoach
Hein Macnack
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Lois op de Kelderlibero
Luz Rota
Lieve Sterke

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal221:00 - 22:30

Datum Vanaf Tot
26 oktober 2020 begin eind
18 januari 2021 begin eind
1 februari 2021 begin eind

Nieuws
12-04-19  Dames 6 kampioen!
23-03-15  Dames 6 KAMPIOEN
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
5-okt 19:15 3000D2E IA Spaarnestad DS 8 Jamie Heesen
5-okt 19:15 3000D2E LE Spaarnestad DS 11 Roxa van Schuppen

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=6 OR lijnr2_team_id=6) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VHZ DS 1 1540
VHZ DS 2 1540
Atalante DS 3 1431
Spaarnestad DS 10 1431
AMVJ-Martinus DS 3 1332
Oradi/Omnia DS 1 1223
Smashing Velsen '96 DS 3 1113
VCH DS 4 1113
Atalante DS 2 0000
10 Spaarnestad DS 6 0000
11 Smashing Velsen '96 DS 2 1004
12 VIP DS 4 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Thu 24-0919:30Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 3Spaarnestad DS 6-
Wed 30-0919:15FBK-halVCH DS 4Spaarnestad DS 6-
Mon 05-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 6VHZ DS 2-
Fri 23-1020:45ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 6-
Mon 26-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 6VHZ DS 1-
Fri 06-1121:30De KarekietVIP DS 4Spaarnestad DS 6-
Mon 09-1120:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Spaarnestad DS 10-
Fri 20-1120:00ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 6-
Mon 23-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Atalante DS 3-
Mon 30-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Atalante DS 2-
Mon 07-1220:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 11-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6AMVJ-Martinus DS 3-
Mon 18-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6VCH DS 4-
Fri 29-0120:30EstafetteVHZ DS 2Spaarnestad DS 6-
Mon 01-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Smashing Velsen '96 DS 3-
Fri 12-0220:30EstafetteVHZ DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 15-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 6-
Mon 01-0320:00BeyneshalSpaarnestad DS 6VIP DS 4-
Mon 15-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Smashing Velsen '96 DS 2-
Fri 26-0319:30De BoeiAtalante DS 3Spaarnestad DS 6-
Mon 29-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Oradi/Omnia DS 1-
Fri 16-0421:15De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 6-