Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes A4 - jeugd A - 2e klasse
Rugnr.NaamPositie
35Myrthe Brakel
42Zoë Lytrokapi
44Benthe Bürer
46Fien van den Hoek
49Nola Duijff
117Sahar Sharifi
119Lotte Jonker
121Fenna Joordens
TrainerCoach
Stan Rooze
Meetrainers
Dagmar Herremans

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter418:00 - 19:30

Datum Vanaf Tot
7 december 2020 19:00 opbouwen
7 december 2020 na eigen wedstrijd opruimen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
3-okt 10:45 3000MA2D1 FA Spaarnestad MA 5
31-okt 09:00 3000MA1B1 FE Spaarnestad MA 2
14-nov 10:45 3000MA1B1 FD Spaarnestad MA 2
7-dec 19:15 3000MA2C1 CE Spaarnestad MA 4 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=64 OR lijnr2_team_id=64) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MA2C1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad MA 4 1331
vv Jonas MA 2 1222
VCC'92 MA 1 1222
Smashing Velsen '96 MA 1 1113
Clam Dycke MA 2 0000

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 18-0919:15Smashing Velsen '96 MA 1Spaarnestad MA 41-3
Sat 26-0918:30Wormer SporthalVCC'92 MA 1Spaarnestad MA 4-
Sat 03-1012:30BeyneshalSpaarnestad MA 4vv Jonas MA 2-
Sat 10-1013:45Sportzaal TriasClam Dycke MA 2Spaarnestad MA 4-
Sat 31-1010:45BeyneshalSpaarnestad MA 4vv Jonas MA 2-
Fri 06-1119:15ZeewijkSmashing Velsen '96 MA 1Spaarnestad MA 4-
Sat 14-1109:00BeyneshalSpaarnestad MA 4Clam Dycke MA 2-
Fri 20-1119:30De Walvisvv Jonas MA 2Spaarnestad MA 4-
Sat 28-1112:30BeyneshalSpaarnestad MA 4Smashing Velsen '96 MA 1-
Mon 07-1219:15BeyneshalSpaarnestad MA 4VCC'92 MA 1-