Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes B4 - jeugd B - 2e klasse
Rugnr.NaamPositie
28Nora Sever
36Finn de Lange
44Sara Deen
52Mia Hobbes
63Marieke van den Hoek
82Rebecca Linder
83Miloe Cikot
93Isa Jansen
TrainerCoach
Merel Holdorp
Vera Hendriks

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter318:00 - 19:30

Datum Vanaf Tot
28 november 2020 na eigen wedstrijd opruimen

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
24-okt 12:30 3000MB2C1 CE Spaarnestad MB 4 ouders
7-nov 09:00 3000MB2C1 CF Spaarnestad MB 4 ouders
21-nov 09:00 3000MB2C1 CG Spaarnestad MB 4 ouders
28-nov 16:15 3000MB2C1 CA Spaarnestad MB 4 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=69 OR lijnr2_team_id=69) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MB2C1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
vv Jonas MB 1 1440
VIP MB 2 1331
Clam Dycke MB 2 1222
MOVE MB 2 1222
Spaarnestad MB 4 1113
Smashing Velsen '96 MB 2 0000
Zaanstad MB 3 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0912:30Spaarnestad MB 4VIP MB 21-3
Sat 26-0909:30Topsportcentrum De KoogZaanstad MB 3Spaarnestad MB 4-
Fri 02-1019:15ZeewijkSmashing Velsen '96 MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 10-1015:15Sportzaal TriasClam Dycke MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 24-1012:30BeyneshalSpaarnestad MB 4Zaanstad MB 3-
Sat 07-1109:00BeyneshalSpaarnestad MB 4vv Jonas MB 1-
Sat 14-1113:00't BolwerckMOVE MB 2Spaarnestad MB 4-
Sat 21-1109:00BeyneshalSpaarnestad MB 4MOVE MB 2-
Sat 28-1116:15BeyneshalSpaarnestad MB 4Clam Dycke MB 2-
Fri 11-1219:30De Walvisvv Jonas MB 1Spaarnestad MB 4-