Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Meisjes C2 - jeugd C - 1e klasse
Rugnr.NaamPositie
21Nina van den Hoven
27Fenna Pieterse
42Evi van Eunen
46Eva M. Bakker
69Mia Hendrikx
83Kim La Haye
89Michelle Verhoeff
102Bobbie de Haan
103Anna Paap
TrainerCoach
Sophie Geluk
Vera Hendriks

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter717:00 - 18:30
DonderdagKennemer Sportcenter518:00 - 19:30

Datum Vanaf Tot
12 december 2020 08:30 11:30 DWF
12 december 2020 13:00 15:30 ballenmeisjes

Nieuws
Scheids
Datum Tijd Code Thuisteam Scheidsrechter
3-okt 09:00 3000MC1B1 EB Spaarnestad MC 2 ouders
24-okt 09:00 3000MC1B1 EC Spaarnestad MC 2 ouders
21-nov 10:45 3000MC1B1 EA Spaarnestad MC 2 ouders
12-dec 09:00 3000MC1B1 ED Spaarnestad MC 2 ouders

SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=72 OR lijnr2_team_id=72) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='MC1B1' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Compaen MC 1 1440
Clam Dycke MC 1 1440
Spaarnestad MC 2 1222
Zaanstad MC 1 2226
Croonenburg MC 1 0000
Alvoco MC 1 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 19-0910:45Spaarnestad MC 2Zaanstad MC 12-2
Fri 25-0919:15De BloemenCroonenburg MC 1Spaarnestad MC 2-
Sat 03-1009:00BeyneshalSpaarnestad MC 2Clam Dycke MC 1-
Sat 10-1015:15Sportzaal TriasClam Dycke MC 1Spaarnestad MC 2-
Sat 17-1013:45OostzaanCompaen MC 1Spaarnestad MC 2-
Sat 24-1009:00BeyneshalSpaarnestad MC 2Compaen MC 1-
Sat 31-1011:30Sporthal OosterhoutAlvoco MC 1Spaarnestad MC 2-
Sat 21-1110:45BeyneshalSpaarnestad MC 2Alvoco MC 1-
Sat 28-1109:30Topsportcentrum De KoogZaanstad MC 1Spaarnestad MC 2-
Sat 12-1209:00BeyneshalSpaarnestad MC 2Croonenburg MC 1-