Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Teaminfo

Dames 9 - tweede klasse
Rugnr.NaamPositie
0Robin Jansenpasser/loper
0Wendy van Dongespelverdeling
0Annelot Konijnhoofdblokkering
31Bente Plugpasser/loper
39Luz Rotahoofdblokkering
97Sophie Gelukspelverdeling
98Chantal de Vriespasser/loper
121Rohosande van den Berghoofdblokkering
123Rebecca Griffioenhoofdblokkering
TrainerCoach
Arie-Jan van der Schaaf
TC Contactpersoon
Dijana Schutter

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter319:30 - 21:00

Datum Vanaf Tot
14 december 2020 begin eind

Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=9 OR lijnr2_team_id=9) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-09-21' AND Wedstrijden.speeldatum < '2021-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2E' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
AMVJ-Martinus DS 1 1540
Smashing Velsen '96 DS 1 1540
Spaarnestad DS 8 1431
Spaarnestad DS 9 1113
VCH DS 3 0000
Spaarnestad DS 7 0000
SAS'70 DS 1 0000
Spaarnestad DS 11 0000
VHZ DS 3 0000
10 AMVJ-Martinus DS 2 1004
11 vv Jonas DS 4 1004

Wedstrijden
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 14-0919:15Spaarnestad DS 9Spaarnestad DS 81-3
Fri 25-0919:30De Walvisvv Jonas DS 4Spaarnestad DS 9-
Fri 02-1020:45ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 1Spaarnestad DS 9-
Thu 08-1021:15Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 9-
Mon 19-1021:00BeyneshalSpaarnestad DS 9AMVJ-Martinus DS 1-
Mon 26-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 9-
Sat 07-1113:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 9-
Wed 18-1119:15FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 9-
Mon 23-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 9SAS'70 DS 1-
Mon 30-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 9Smashing Velsen '96 DS 1-
Fri 11-1220:30EstafetteVHZ DS 3Spaarnestad DS 9-
Mon 14-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 9vv Jonas DS 4-
Mon 25-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 9AMVJ-Martinus DS 2-
Thu 04-0219:30Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 1Spaarnestad DS 9-
Mon 08-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 11-
Mon 15-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 8Spaarnestad DS 9-
Mon 01-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 7-
Mon 15-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 9VCH DS 3-
Thu 25-0319:15de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 9-
Thu 25-0319:15de SchegSAS'70 DS 1Spaarnestad DS 9-
Mon 12-0419:15BeyneshalSpaarnestad DS 9VHZ DS 3-