Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 11 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Annelies van Wingerdehoofdaanval
0Willie de Bestspelverdeling
34Mariette Walters - Slagerspelverdeling
34Sanne Lourens - Grolmanaanvaller
43Marijk Kuijthoofdblokkering
62Leentje Zandstra - Volkershoofdaanval
65Natalie van Empelenhoofdblokkering
82Linda Selhorsthoofdblokkering
141Carelle Reparon (aanv.)hoofdaanval
TrainerCoach
Michel Haring

Training
DagHalVeldTijd
WoensdagBeyneshal321:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
13-04-19  Dames 11 kampioen!
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=11 OR lijnr2_team_id=11) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-17' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad DS 9 0000
Spaarnestad DS 11 0000
Smashing Velsen '96 DS 3 0000
Smashing Velsen '96 DS 2 0000
Atalante DS 2 0000
Zaanstad DS 6 0000
Oradi/Omnia DS 1 0000
vv Jonas DS 3 0000
Voluit DS 1 0000
10 Spaarnestad DS 7 0000
11 SAS'70 DS 3 0000
12 VCH DS 5 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 11VCH DS 5-
Thu 26-0921:00de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 11-
Thu 26-0921:00de SchegSAS'70 DS 3Spaarnestad DS 11-
Mon 30-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 7-
Thu 10-1020:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 1Spaarnestad DS 11-
Mon 14-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 11vv Jonas DS 3-
Mon 28-1020:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 11-
Mon 04-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 11Atalante DS 2-
Fri 15-1119:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 11-
Mon 25-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Smashing Velsen '96 DS 3-
Fri 06-1219:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 11-
Wed 11-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 9Spaarnestad DS 11-
Mon 13-0121:00BeyneshalSpaarnestad DS 7Spaarnestad DS 11-
Wed 22-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Voluit DS 1-
Fri 31-0119:30De Walvisvv Jonas DS 3Spaarnestad DS 11-
Mon 03-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 11Oradi/Omnia DS 1-
Mon 10-0219:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 9-
Mon 24-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 11SAS'70 DS 3-
Fri 06-0319:30De BoeiAtalante DS 2Spaarnestad DS 11-
Mon 09-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Smashing Velsen '96 DS 2-
Fri 20-0320:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 3Spaarnestad DS 11-
Wed 25-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 11Zaanstad DS 6-
Wed 15-0419:15FBK-halVCH DS 5Spaarnestad DS 11-