Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 12 - tweede klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Nina Wittemanpasser/loper
34Sanne Lourens - Grolmanspelverdeling
54Susanne Marieke Koster - van den Brinkpasser/loper
62Leentje Zandstra - Volkershoofdblokkering
78Laura Schollaardthoofdblokkering
83Marit Lourenspasser/loper
91Emma Melisdiagonaal
135Astrid Hagenaarspasser/loper
147Marret Fortuinspelverdeling
TrainerCoach
Anne Kimsma
TC Contactpersoon
Dijana Schutter
Meetrainers
Amber-Lynn Bagchus
Daniek Teitsma

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter221:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
06-04-17  Dames 12 kampioen
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=12 OR lijnr2_team_id=12) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-05' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D2C' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Madjoe DS 6 0000
Wham Wham DS 4 0000
VIP DS 3 0000
MOVE DS 6 0000
Zaanstad DS 6 0000
Voluit DS 1 0000
VIP DS 2 0000
The Setfighters DS 2 0000
NIVO DS 1 0000
10 VCC'92 DS 1 0000
11 Compaen DS 5 0000
12 Spaarnestad DS 12 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 18-0921:00De KarekietVIP DS 3Spaarnestad DS 12-
Wed 23-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Wham Wham DS 4-
Fri 02-1021:00De DrechtMadjoe DS 6Spaarnestad DS 12-
Wed 07-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Compaen DS 5-
Fri 30-1019:30De KersNIVO DS 1Spaarnestad DS 12-
Wed 04-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 12The Setfighters DS 2-
Fri 13-1119:00De KarekietVIP DS 2Spaarnestad DS 12-
Wed 18-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 12Voluit DS 1-
Fri 27-1119:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 12-
Wed 02-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 12VCC'92 DS 1-
Wed 09-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 12MOVE DS 6-
Wed 16-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 12NIVO DS 1-
Tue 12-0119:45De OpgangWham Wham DS 4Spaarnestad DS 12-
Wed 20-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Madjoe DS 6-
Sat 30-0120:00OostzaanCompaen DS 5Spaarnestad DS 12-
Sat 06-0218:30Wormer SporthalVCC'92 DS 1Spaarnestad DS 12-
Fri 05-0321:15Zaanlands WestThe Setfighters DS 2Spaarnestad DS 12-
Wed 10-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 12VIP DS 2-
Thu 18-0321:30Sportcentrum UitgeestVoluit DS 1Spaarnestad DS 12-
Wed 24-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 12Zaanstad DS 6-
Tue 06-0419:00't BolwerckMOVE DS 6Spaarnestad DS 12-
Sat 17-0413:00BeyneshalSpaarnestad DS 12VIP DS 3-