Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 16 - derde klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Ouassima Foudailihoofdblokkering
18Floor de Ruiterhoofdblokkering
32Enola Negenmanpasser/loper
64Merel Holdorpspelverdeling
67Deniz Gulspelverdeling
68Myrthe van Voornveldpasser/loper
69Sanne Mantelpasser/loper
72Jamilla Grauwelmanpasser/loper
78Nikita Nijhuisspelverdeling
TrainerCoach
Sylvain Koning
TC Contactpersoon
Linda Selhorst

Training
DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter219:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
Geen nieuws gevonden.
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=16 OR lijnr2_team_id=16) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2020-08-05' AND Wedstrijden.speeldatum < '2020-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D3D' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Spaarnestad DS 13 0000
VIP DS 7 0000
FHC '91 DS 2 0000
FHC '91 DS 1 0000
vv Jonas DS 5 0000
Voluit DS 2 0000
vv Jonas DS 6 0000
Clam Dycke DS 4 0000
Smashing Velsen '96 DS 4 0000
10 Voluit DS 3 0000
11 Compaen DS 6 0000
12 Spaarnestad DS 16 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Wed 16-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Smashing Velsen '96 DS 4-
Fri 25-0921:15Sportzaal TriasClam Dycke DS 4Spaarnestad DS 16-
Wed 30-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 16vv Jonas DS 6-
Thu 08-1020:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 2Spaarnestad DS 16-
Wed 21-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 16FHC '91 DS 1-
Mon 26-1000:00SpaarnehalFHC '91 DS 1Spaarnestad DS 16-
Wed 04-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16FHC '91 DS 2-
Thu 12-1120:00Sportcentrum UitgeestVoluit DS 3Spaarnestad DS 16-
Fri 20-1119:00De KarekietVIP DS 7Spaarnestad DS 16-
Wed 25-1119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Spaarnestad DS 13-
Wed 02-1221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16vv Jonas DS 5-
Sat 12-1220:00OostzaanCompaen DS 6Spaarnestad DS 16-
Wed 13-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Clam Dycke DS 4-
Fri 22-0119:30De Walvisvv Jonas DS 6Spaarnestad DS 16-
Fri 05-0219:30De Walvisvv Jonas DS 5Spaarnestad DS 16-
Mon 15-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 13Spaarnestad DS 16-
Wed 17-0221:00BeyneshalSpaarnestad DS 16Voluit DS 2-
Wed 03-0300:00SpaarnehalFHC '91 DS 2Spaarnestad DS 16-
Wed 10-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Voluit DS 3-
Wed 17-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 16VIP DS 7-
Wed 31-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 16Compaen DS 6-
Fri 16-0420:30ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 4Spaarnestad DS 16-