Competitie
Alle teams
Nieuws
Vereniging
Agenda
Fotos & Videos
Sponsors
Gastenboek
Contact

Dames

Dames 6 - eerste klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
0Eline Schollaardtpasser/loper
22Annemiek Wilschuthoofdblokkering
22Dewy Gommersspelverdeling
26Jamie Heesenspelverdeling
29Roxa van Schuppenpasser/loper
36Tessa Moreepasser/loper
38Manon Aprahamian (aanv.)hoofdblokkering
44Roos Hoogteijlinghoofdblokkering
55Femke de Boerpasser/loper
60Ayca Tunalilibero
73Lotte Schuijtpasser/loper
TrainerCoach
Astrid Zwart
Meetrainers
Nina Haring

Training
DagHalVeldTijd
DonderdagKennemer Sportcenter419:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Nieuws
12-04-19  Dames 6 kampioen!
23-03-15  Dames 6 KAMPIOEN
Scheids
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


SELECT Lijnrechters.wedstrijd_id, Lijnrechters.lijnr1_team_id, Lijnrechters.lijnr2_team_id, unix_timestamp(Wedstrijden.speeldatum) as lrdatum,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%H') as speeluur,date_format(Wedstrijden.speeltijd,'%i') as speelmin,Wedstrijden.wedstrijd,Wedstrijden.team1 FROM Lijnrechters LEFT JOIN Wedstrijden ON Wedstrijden.wedstrijd = Lijnrechters.wedstrijd_id WHERE (lijnr1_team_id=6 OR lijnr2_team_id=6) AND Wedstrijden.wedstrijd=Lijnrechters.wedstrijd_id AND Wedstrijden.speeldatum >= '2019-08-19' AND Wedstrijden.speeldatum < '2019-05-30' ORDER BY Wedstrijden.speeldatum, Wedstrijden.speeltijd
Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


Stand
SELECT * from Standen WHERE poule='D1B' ORDER BY positie ASC
 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VIP DS 1 0000
Westvolver DS 1 0000
Compaen DS 4 0000
Compaen DS 3 0000
Spaarnestad DS 6 0000
Zaanstad DS 4 0000
Madjoe DS 3 0000
Croonenburg DS 2 0000
Clam Dycke DS 1 0000
10 Clam Dycke DS 2 0000
11 Zaanstad DS 5 0000
12 VV Amsterdam DS 3 0000

Wedstrijden
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Mon 16-0919:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Croonenburg DS 2-
Fri 27-0921:00De DrechtMadjoe DS 3Spaarnestad DS 6-
Mon 30-0921:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Zaanstad DS 4-
Fri 11-1019:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 5Spaarnestad DS 6-
Sat 19-1018:00OostzaanCompaen DS 3Spaarnestad DS 6-
Mon 28-1019:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Compaen DS 4-
Fri 08-1119:30De SchalmWestvolver DS 1Spaarnestad DS 6-
Fri 08-1119:30De SchalmWestvolver DS 1Spaarnestad DS 6-
Fri 08-1119:30De SchalmWestvolver DS 1Spaarnestad DS 6-
Sat 23-1118:00BlauwwitVV Amsterdam DS 3Spaarnestad DS 6-
Mon 25-1121:00BeyneshalSpaarnestad DS 6VIP DS 1-
Mon 02-1219:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Clam Dycke DS 2-
Fri 13-1219:30Sportzaal TriasClam Dycke DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 06-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Madjoe DS 3-
Sat 18-0116:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 4Spaarnestad DS 6-
Mon 20-0119:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Zaanstad DS 5-
Sat 01-0213:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Compaen DS 3-
Sat 08-0220:00OostzaanCompaen DS 4Spaarnestad DS 6-
Mon 02-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 6Westvolver DS 1-
Fri 13-0319:45De KarekietVIP DS 1Spaarnestad DS 6-
Mon 16-0319:15BeyneshalSpaarnestad DS 6VV Amsterdam DS 3-
Fri 27-0321:15Sportzaal TriasClam Dycke DS 2Spaarnestad DS 6-
Mon 30-0321:00BeyneshalSpaarnestad DS 6Clam Dycke DS 1-
Sat 18-0416:45De BloemenCroonenburg DS 2Spaarnestad DS 6-